Za parkowanie w Świdnicy, Międzyzdrojach i Żaganiu można już płacić aplikacją mPay

Nie trzeba szukać parkomatu i drobnych w kieszeni, żeby zapłacić za parkowanie w Świdnicy, Międzyzdrojach i Żaganiu. Można to zrobić przez aplikację mobilną mPay. To dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców tych miast, ale również podróżnych.

Opłacanie parkingu przy pomocy aplikacji mobilnej to ogromna oszczędność czasu. Zakup biletu parkingowego w aplikacji mPay trwa zaledwie kilka sekund. Kierowcy nie muszą szukać parkometrów i z góry przewidywać ile czasu będą parkować. Opłaty mogą dokonać, nie wychodząc z samochodu i skorzystać z opcji start – stop, dzięki czemu zapłacą za rzeczywisty czas parkowania.

Aplikacja jest sprawdzonym rozwiązaniem, które z powodzeniem działa już w kilkudziesięciu miastach na terenie całego kraju. Firma zresztą stale rozbudowuje listę lokalizacji. Dostępne strefy parkowania można również sprawdzić w aplikacji.

Płacenie za parkowanie jest zmorą wszystkich kierowców. Z mPay staje się to proste. Nasza oferta jest ukłonem w stronę mieszkańców miast, ale również podróżnych i turystów. Dzięki aplikacji przemieszanie się po miastach staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Ponadto posiadając aplikację, można m.in. opłacać przejazdy autostradami, robić szybkie przelewy, opłacać dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, nadawać przesyłki – informuje Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Aplikacja zawiera również geolokalizację. Nie musimy wpisywać nazwy miasta, jeśli klikniemy na opcję „Znajdź auto”,  aplikacja będzie wiedziała, w jakim mieście się znajdujemy.

mPay to najdłużej działający w Polsce system płatności przy użyciu telefonów komórkowych.Aplikacja jest dostępna na telefony z systemami Android oraz iOs. Aby ją pobrać, należy w dedykowanym sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl

Podczas pierwszego uruchamiania aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji. Rejestrację można przeprowadzić w aplikacji lub za pomocą strony internetowej mPay pod adresem: https://system.mpay.pl/site/login

Darmową aplikacją mPay można pobrać ze sklepów: Google Play, App Store lub Huawei App Gallery. W celu finalizacji transakcji można wybierać spośród trzech źródeł płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym  portfelu kart MasterPass.

 

Inf. pras. – Za parkowanie w Świdnicy, Międzyzdrojach i Żaganiu można już płacić aplikacją mPay

 

Podziel się ze znajomymi