Kup bilet już teraz!

Naszą aplikację możesz pobrać za darmo. Ceny biletów są takie same jak w sieci sprzedaży

Szybki dostęp do biletów

Po zainstalowaniu aplikacji, rejestrujesz się, kupujesz bilet przed wejściem do pojazdu

Łatwe korzystanie z aplikacji

Bilet pojawia się w aplikacji natychmiast po zatwierdzeniu płatności w zakładce „moje bilety”

Kontrola biletów

Potwierdzenie płatności oznacza skasowanie biletu. Skasowany bilet znajdziesz w zakładce „moje bilety”. Jest tam też historia już nieaktualnych biletów

Łódzka Kolej Aglomeracyjna to system kolei aglomeracyjnej w aglomeracji łódzkiej obejmującej linie kolejowe w województwie łódzkim należące do sieci PKP. Operatorem systemu jest Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.

 

 

Koleje Mazowieckie to drugi przewoźnik, który w ostatnim czasie nawiązał współpracę z mPay. Spółka każdego dnia uruchamia średnio 800 pociągów, którymi podróżuje prawie 170 tys. pasażerów. Korzystając z mPay. W aplikacji można kupić bilety znajdujące się w ofercie Kolei Mazowieckich: jednorazowe, strefowe czasowe, sieciowe dobowe oraz 3-dniowe.

 

 

Spółka prowadzi działalność przewozową od czerwca 2011., realizując zadania zlecone przez Samorząd Wojewódzki. W 2017 roku Koleje Wielkopolskie obsługiwały 9 linii komunikacyjnych oraz przewiozły prawie 8,1 mln osób, uruchamiając 63 tys. pociągów.

 

 

BILET W TELEFONIE

Aplikacja mPay umożliwia zakup biletów kolejowych przez telefon. Po zakupie bilet zostanie przypisany do Twojego nr telefonu, nie musisz drukować żadnych dodatkowych potwierdzeń.

Aby zakupić bilet wybierz ikonę:
KOLEJE I BUSY > Wybór Trasy > Wybór Połączenia > Podgląd Połączenia > Kup Bilet Wybierz ulgę > Dodaj Pasażera > Wybór Oferty > Zapłać > Rodzaj Płatności > OK

(przed zakupem biletu należny zasilić portmonetkę lub podpiąć kartę płatniczą)

 

 

Oszczędność czasu i wygoda

Możesz kupić bilet przez aplikację Mobilną, nie szukając kiosku i nie martwiąc się że twój autobus odjedzie

Unikasz kolejek i stresu

Śpieszysz się i chcesz kupić bilet, ale przy kasie jest długa kolejka, z aplikacją mobilną mPay kupisz bilet bez kolejek.

O dowolnej porze każdego dnia

Z aplikacją mPay możesz kupić bilet o dowolnej porze dnia i nocy, od poniedziałku do niedzieli, również w święta.

Pobierz Aplikację teraz

Aplikacja jest dostępna i wspierana w systemach iOS i Android