Szybkie i wygodne opłaty za parkowanie w Łodzi

Od 3 października 2022 roku mieszkańcy Łodzi zapłacą za parkowanie przy pomocy aplikacji mobilnej mPay. To kolejne miasto, w którym posiadacze aplikacji opłacą czas postoju swojego samochodu bez konieczności szukania parkomatu.

Dzięki aplikacji nie trzeba określać czasu postoju czy wracać do samochodu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Zakup biletu trwa kilka sekund i można to zrobić nie wychodząc
z pojazdu, dzięki czemu unikniemy stresu związanego ze spóźnieniem czy przedłużającym się spotkaniem, wizytą w urzędzie czy zakupami. Poprzez mPay zapłacimy za rzeczywisty czas parkowania, rozpoczynając i kończąc płatność w dowolnym momencie. System pobiera opłaty tylko w godzinach objętych koniecznością zapłaty i automatycznie kończy naliczanie w momencie zakończenia czasu obowiązywania płatnej strefy.

Z parkowania z mPay skorzystają zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów. Tym ostatnim system daje stały dostęp do informacji na temat kosztów postoju i pozwala zbiorczo rozliczać parkowanie wszystkich służbowych samochodów.

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona możemy już płacić za przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach. Przez mPay kupimy także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobimy przelew, nadamy przesyłkę kurierską, kupimy bilety na wiele atrakcji oraz opłacimy dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy mPay z partnerami możemy także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

Inf. pras. – Szybkie i wygodne opłaty za parkowanie w Łodzi

Podziel się ze znajomymi