Szczecin, Gliwice i Mikołajki – kolejne miasta parkują z mPay

Od 1 lipca w trzech kolejnych lokalizacjach należność za postój auta w strefie płatnego parkowania uregulujemy przez aplikację mobilną mPay. Usługa ta została wdrożona w Szczecinie, Gliwicach i Mikołajkach.  

Opłacanie parkowania za pośrednictwem aplikacji mPay to duże udogodnienie. Nie trzeba szukać parkomatu, umieszczać za szybą potwierdzenia opłaty, a także wracać do samochodu, gdy nie zdążymy załatwić swoich spraw w opłaconym wcześniej czasie.

Z mPay, z poziomu telefonu, w dowolnym momencie przedłużymy czas postoju, a dzięki naliczaniu minutowemu mamy pełną kontrolę nad kosztami. Usługa parkowania z aplikacją mPay jest dostępna już w ponad 70 miastach w Polsce.

– Cieszy nas, że zmotoryzowani w kolejnych lokalizacjach staną się beneficjentami udogodnień, które oferujemy. Jestem przekonany, że docenią zarówno wygodę związaną z regulacją należności, jak i inne korzyści z posiadania aplikacji – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Dodatkowo dzięki specjalnej mapie, kierowcy, którzy mają w telefonie aplikację mPay  zawsze wiedzą, w jakiej strefie się znajdują i jaki cennik w związku z tym ich obowiązuje.

Ponadto zmotoryzowani mieszkańcy Szczecina, Gliwic i Mikołajek wraz z wygodną opcją regulacji należności za postój, zyskają dostęp do innych usług. Aplikacja umożliwia opłacanie przejazdu autostradami, a także zakup ubezpieczenia (np. podróżnego, czy samochodu) przy pomocy porównywarki ofert.

Inne benefity z posiadania aplikacji mPay w telefonie to m.in. możliwość zakupu biletów na pociągi PKP Intercity i innych kolei regionalnych, biletów komunikacji miejskiej w blisko 90 miastach, zrobienia szybkiego przelewu, nadania przesyłki kurierskiej, doładowania  telefonu lub gry, opłacenia dostępu do usług streamingowych.

Warto sprawdzać nowe funkcjonalności aplikacji, bo z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. Pełen zakres usług jest udostępniony na stronie www.mpya.pl w zakładkach: „Produkty i usługi” oraz „Moje finanse”.

 

Info. pras. – Szczecin, Gliwice i Mikołajki – kolejne miasta parkują z mPay

Podziel się ze znajomymi