Podsumowanie Invest Cuffs

Podczas X, jubileuszowej gali Invest Cuffs w Krakowie zostaliśmy wybrani najlepszym fintechem 2023 roku! Udało nam się pokonać takich gigantów jak BLIK, Allegro Pay czy Alior Pay. W głosowaniu wzięło udział ponad 138 000 użytkowników! Jest to dla nas niebywały sukces, którym żyjemy przez ostatni tydzień!

Invest Cuffs – dwa dni ciężkiej pracy…

Dwa dni targowe były dla nas niezwykle emocjonujące. Od pierwszych chwil przy naszym stoisku było bardzo dużo gości. Powodem tego była możliwość spotkania z Naszym ambasadorem – Jakubem Błaszczykowskim czy możliwość zapisu na wczesne testy naszej karty debetowej. mPay, jako firma z wieloletnim doświadczeniem, budził też spore zainteresowanie wśród innych firm, które pytały o możliwości współpracy, m.in. firmy zajmujące się kryptowalutami, z czego się bardzo cieszymy i nie możemy się doczekać możliwych przyszłych współprac.

Spotkanie z Kubą…

Podczas pierwszego dnia targów Nasz ambasador miał spotkanie autorskie oraz chwilę dla fanów. W czasie spotkania Kuba opowiedział o swoich doświadczeniach biznesowych, o współpracy z mPay czy też udzielił rad młodym inwestorom, którzy siedzieli na sali. Z widowni padło wiele ciekawych pytań, a sam Kuba wykazał się szybkością myślenia, ponieważ z widowni padło pytanie o wsparcie z jego fundacji. Kuba od razu wybrnął i zaprosił podopiecznych pytającego na wspólne kibicowanie Wiśle Kraków.

Niespodzianka na finał?

Na koniec pierwszego dnia odbyła się gala wręczenia nagród Invest Cuffs. Całą uroczystość siedzieliśmy jak na szpilkach, ponieważ do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy zdobędziemy nagrodę. A tu niespodzianka! Nie dość, że zdobyliśmy tytuł Fintechu Roku 2023, to pokonaliśmy takich gigantów jak Blik, Allegro Pay czy Alior Pay.

– Ta nagroda jest efektem pracy całego zespołu mPay, nie tylko zarządu. To oni wprowadzają kolejne usługi, dzięki którym aplikacja stale dociera do nowych użytkowników. Jak stałem pierwszy raz na tej scenie, to było ich 750 tys., teraz jest ich 1,5 mln. Poza aplikacją dynamicznie rozwijamy ścieżkę B2B np. rozpoczynamy współprace z Giełdą Papierów Wartościowych, a to jest dowodem na to, że możemy świadczyć profesjonalne usługi również dla biznesu. Mamy nadzieję, że nasz rozwój w tym sektorze docenią inwestorzy. Wygrana jest potwierdzeniem, że mPay może śmiało konkurować z największymi instytucjami finansowymi w Polsce – powiedział Andrzej Basiak, CEO mPay S.A. po odebraniu nagrody.

A tu podsumowanie dwóch ciężkich, ale satysfakcjonujących dni 🙂

 

Podziel się ze znajomymi