Parkowanie z mPay w Elblągu, Olkuszu i Nowym Tomyślu

Od 1 maja w trzech kolejnych lokalizacjach należność za postój auta w strefie płatnego parkowania uregulujemy przez aplikację mobilną mPay. Usługa jest już wdrożona w Elblągu, Olkuszu i Nowym Tomyślu.   

Elbląg, Olkusz i Nowy Tomyśl to kolejne w miasta, w których możliwe jest uregulowanie należności za parkowanie za pośrednictwem aplikacji mPay. Bez konieczności szukania parkomatu, bez potrzeby powrotu do auta z potwierdzeniem wniesienia opłaty, a także bez stresu, czy zdążymy załatwić swoje sprawy w opłaconym wcześniej czasie. Z aplikacją mPay w telefonie możemy w dowolnym momencie przedłużyć czas postoju, a dzięki naliczaniu minutowemu i mieć mamy pełną kontrolę nad kosztami.

– Cieszy nas, że zmotoryzowani w kolejnych lokalizacjach staną się beneficjentami udogodnień, które oferujemy. Jestem przekonany, że docenią zarówno wygodę związaną z regulacją należności, jak i inne nasz usługi – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Dzięki specjalnej mapie, z mPay kierowcy zawsze wiedzą w jakiej strefie się znajdują oraz jaki cennik w związku z tym ich obowiązuje. Ponadto mieszkańcy Elbląga i Olkusza mogą z aplikacją kupować bilety komunikacji miejskiej.

mPay bardzo konsekwentnie rozwija działalność w taki sposób, aby w ramach jednego narzędzia dostarczać klientom wiele pomocnych na co dzień funkcjonalności – od tych dotyczących kwestii transportowych, przez szeroko pojętą rozrywkę, aż po usługi finansowe. Za pomocą aplikacji można również m.in. opłacać przejazd autostradami, kupować bilety transportu kolejowego czy autobusowego korzystać z porównywarki ubezpieczeń i kupować ubezpieczenia, robić szybkie przelewy, opłacać dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, nadawać przesyłki kurierskie.

Aplikacja mPay jest dziś wielofunkcyjnym narzędziem do płatności mobilnych i centrum zarządzania finansami osobistymi.

 

Inf. pras. – Parkowanie z mPay w Elblągu, Olkuszu i Nowym Tomyślu

Podziel się ze znajomymi