Karta debetowa mPay nominowana w plebiscycie Cashless Pay – oddaj swój głos na mPay!

karta mPay

karta płatnicza mPay

W tegorocznej edycji Cashless Pay kapituła doceniła design zaprezentowanej we wrześniu karty debetowej mPay. Z tej okazji została nominowana do miana najciekawszej karty płatniczej w 2023 roku. Aby nasza karta zwyciężyła w tej kategorii, musi zdobyć największą ilość głosów.
Dlatego liczymy na Was!

Czym jest plebiscyt Cashless Pay?

Redakcja portalu Cashless.pl od blisko czterech lat wybiera najciekawsze rozwiązania płatnicze jakie zadebiutowały w danym roku. Główną różnicą w stosunku do poprzednich edycji jest fakt, że w tym roku można również głosować na najciekawsze wydarzenie z rynku płatniczego. W plebiscycie można oddać głos również na najciekawszy projekt płatniczy, najciekawszą kartę płatniczą.

W jakiej kategorii znalazł się mPay?

We wrześniu obchodziliśmy XX -lecie marki mPay. Z tej okazji zorganizowaliśmy konferencję na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jednym z głównych punktów wydarzenia była prezentacja naszej karty debetowej. Karta jest naturalnym dopełnieniem aplikacji w dążeniu do bycia alternatywą dla kont bankowych. Redakcja Cashless.pl postanowiła docenić nasze wysiłki i nominował kartę do miana najciekawszej karty roku 2023.

Co należy zrobić aby oddać głos?

Procedura jest bardzo prosta. Na początek należy wejść na stronę do głosowania –
www.cashless.pl/cp2023 . Następnie spośród wydarzeń, kart i projektów płatniczych trzeba wybrać
swoje typy. Na koniec musicie uzasadnić swoje wybory. Ważne aby zrobić to w ciekawy sposób,
ponieważ najbardziej interesujące uzasadnienia zostaną nagrodzone smartwatchami! Na koniec
podajemy swojego maila i klikamy „Wyślij swój głos”.
Głosy można oddawać do 15.01.2024 r.
Pomóż nam wygrać w plebiscycie, abyśmy mogli rozwijać się dla Ciebie.
Zdobycie tego wyróżnienia będzie dla nas sygnałem, że rozwijamy się we właściwym kierunku, ponieważ tworzymy narzędzie doceniane przez naszych użytkowników.

Podziel się ze znajomymi