Bilet miesięczny w Rzeszowie już w aplikacji mPay

Od początku stycznia br. rzeszowianie szybko i wygodnie zakupią bilet okresowy komunikacji miejskiej w wielofunkcyjnej aplikacji mPay – z dowolnego miejsca i w dogodnym dla siebie czasie. We wrześniu ub.r. mieszkańcy zyskali możliwość wniesienia tą drogą opłaty za przejazd w ramach biletów jednorazowych i czasowych. Wcześniej mogli także opłacić postój w strefie płatnego parkowania.

Wystarczy kilka kliknięć, by przez miesiąc móc swobodnie przemieszczać się po Rzeszowie środkami transportu publicznego. Z początkiem stycznia w aplikacji mPay pojawiła się możliwość zakupu biletu okresowego. Od września ub.r. w ten sposób opłacimy również przejazd w ramach biletu jednorazowego i czasowego.

– Szybkie i wygodne regulowanie należności poprzez kanały mobilne to dziś udogodnienie oczekiwane klientów. Coraz chętniej płacimy bezgotówkowo, m.in. przez aplikacje. Potwierdzają to zarówno nasze wewnętrzne analizy, jak i dane rynkowe. – mówi Krzysztof Hejduk, wiceprezes mPay S.A.

Obok zakupu biletów komunikacji i opłacania postoju w strefie płatnego parkowania niestrzeżonego w Rzeszowie, posiadacze „apki” mPay mogą również doładować telefon lub grę, dokonać zakupu treści cyfrowych w serwisach VOD i muzycznych czy nadać paczkę. Dodatkowo, zrealizują błyskawiczne przelewy pomiędzy posiadaczami aplikacji i udostępnią zasoby tzw. wirtualnej portmonetki.

Z końcem grudnia mPay uruchomił pierwszą na rynku platformę pożyczkową w aplikacji mobilnej. Cały proces – od pozyskania finansowania „od ręki”, po spłatę zobowiązania – odbywa się w jednym miejscu, gdzie również zawnioskujemy o wcześniejsze rozliczenie pożyczki lub o wydłużenie terminu spłaty. Decyzja o udzieleniu finansowania jest niezwłoczna, bez potwierdzania danych osobowych czy zarobków.

mPay systematycznie wdraża nowe funkcjonalności, które wyróżniają aplikację na rynku – od szeroko pojętego transportu, przez rozrywkę, po konsekwentnie rozwijane usługi finansowe.