Aplikacja mPay umożliwia opłacanie parkowania przy dworcach PKP

mPay wprowadza kolejne usługi w swojej aplikacji – regulowanie opłaty za parkowanie przy dworcach kolejowych w Gdańsku, Gnieźnie, Kołobrzegu, Opolu, Wrocławiu, Warszawie – Gdańskiej oraz Warszawie – Wschodniej.

mPay to wielofunkcyjna aplikacja, która m.in. ułatwia podróżowanie i funkcjonowanie w mieście. Za jej pośrednictwem możemy kupować bilety komunikacji miejskiej, bilety kolejowe i autobusowe, opłacać przejazd autostradami, regulować  opłaty za parkowanie w płatnych strefach parkowania oraz za parkowanie na parkingach dworcowych.

Aplikacja wciąż poszerza zakres usług i zasięg działania. Od 15 maja mieszkańcy i podróżni mogą wygodnie opłacić parkowanie przy dworcach kolejowych w Gdańsku (a także w strefie płatnego parkowania, oraz kupić bilety komunikacji miejskiej), w Gnieźnie, Kołobrzegu, Opolu, Wrocławiu (tu również za pomocą aplikacji opłacimy komunikację miejską), w Warszawie Gdańskiej oraz Warszawie – Wschodniej.  Wcześniej z mPay mogliśmy już parkować przy dworcach PKP Bydgoszcz oraz Warszawa – Centralna.

 Dążymy do tego, aby nasza aplikacja podnosiła jakość miejskiego życia i podróżnych.  Uregulowanie opłaty za postój poprzez aplikację mPay to nie tylko wygodniejsza alternatywa dla parkomatów, ale i oszczędność. Postój można  przedłużyć lub zakończyć w wybranym momencie, dzięki czemu nie ryzykujemy zapłacenia mandatu i przepłacenia, gdy źle określimy czas parkowania – mówi Andrzej Basiak, Prezes mPay S.A.

W przypadku podróżnych dodatkowym udogodnieniem – dostępnym tylko w aplikacji mPay – jest dostęp do multiwyszukiwarki połączeń m.in. kolejowo-autokarowych. Dzięki niej użytkownicy nie tylko zyskują informację o najszybszych i najbardziej korzystnych połączeniach. Co więcej, w tym samym miejscu mogą też zakupić wybrany bilet, uzyskać rzetelną informację o szczegółach trasy i zobaczyć jej wizualizację na mapie.

Inf. pras. – Aplikacja mPay umożliwia opłacanie parkowania przy dworcach PKP

Podziel się ze znajomymi