mpay warszawskie zoo

Bilety do warszawskiego ZOO

Lista usług dostępnych w mPay wzbogaciła się o bilety do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Po ich zakupie można od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas.

 Warszawskie ZOO cieszy się ogromną popularnością szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich, stąd kolejki do kas po bilety to widok spotykany niemal w każdy weekend oraz dzień wolny od pracy. Dzięki uruchomieniu sprzedaży biletów za pośrednictwem aplikacji mPay, długie kolejki do kas przestają zniechęcać do spaceru po ogrodzie. Zakupu biletów można dokonać w domu, w drodze lub tuż przed samym wejściem do ZOO. Posiadacze mobilnych biletów mogą całkowicie ominąć kolejki do kas, udając się od razu w kierunku bramek wejściowych. Tam wystarczy okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlonym biletem, który został zapisany w zakładce „Kontrola biletów”.

 

Jak kupić bilet?

 Żeby dokonać zakupu biletu, wystarczy  uruchomić aplikację mPay w telefonie, a następnie wybrać kafelek „ZOO Warszawa”. W kolejnych krokach należy:

 1. wybrać z listy bilet 

2. wybierać metodę płatności 

3. zatwierdzić zakup biletu, podając mPIN

 Do standardowej ceny każdego biletu będzie doliczana prowizja w wysokości 2,69 proc.

 

Jak okazać bilet do kontroli?

 Zakupiony bilet zostaje automatycznie zapisany w aplikacji i można go wyświetlić także wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem. Podczas kontroli wystarczy uruchomić mPay w telefonie, wybrać kafelek „Kontrola biletów” i okazać kontrolerowi ekran komórki z wyświetlonym biletem.