aktualnoci

Aktualności

10 paź

Bilety na mecze Tauron AZS Częstochowa już w mPay

AZS

Lista usług dostępnych w mPay rozszerzyła się o możliwość kupowania biletów na mecze I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn, rozgrywane przez drużynę AZS Częstochowa.

Już teraz użytkownicy mPay mogą dokonać szybkiego zakupu wejściówek na najbliższe spotkanie, w którym siatkarze Tauron AZS Częstochowa zmierzą się z zawodnikami KPS Kielce. Wystarczy uruchomić mPay w telefonie, dotknąć kafelka "Bilety Sport" i wybrać bilet normalny lub ulgowy. Podobnie jak w przypadku innych usług dostępnych w aplikacji, trwającą kilkanaście sekund transakcję można zrealizować przy użyciu karty płatniczej lub środków zgromadzonych w elektronicznej portmonetce.

Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji i nie wymagają drukowania. Po dotarciu na teren Hali Sportowej Częstochowa można od razu udać się w kierunku wejścia, całkowicie omijając kolejki do kas. Wystarczy dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlonym biletem. Żeby to zrobić, nie trzeba łączyć się z Internetem.

Najbliższy mecz Tauron AZS Częstochowa odbędzie się 10 października o godz. 18:00 w  Hali Sportowej Częstochowa. W ubiegłym sezonie drużynie udało się wywalczyć mistrzostwo I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. W czerwcu br. Jej szeregi ponownie zasilił Dawid Murek - legenda częstochowskiej siatkówki i 277-krotny reprezentant Polski.

Więcej informacji o AZS Częstochowa można znaleźć na oficjalnej stronie klubu, pod adresem www.azsczestochowa.pl.

wróć do listy aktualności