aktualnoci

Aktualności

1 paź

mPay z płatnościami i promocją w Bochni, Gorlicach oraz Oświęcimiu

BGO

Do mPay dołączyły właśnie trzy kolejne miasta. W każdym z nich działa promocja, która pozwala zaoszczędzić na płatnościach za parkowanie oraz biletach komunikacji miejskiej.

 

Mieszkańcy i osoby odwiedzające Bochnię mogą już używać mPay do wygodnych płatności za parkowanie. W Gorlicach i Oświęcimiu aplikacja pozwala natomiast kupować bilety komunikacji miejskiej. Szybkie, trwające kilkanaście sekund transakcje można realizować za pomocą środków zgromadzonych w elektronicznej portmonetce lub karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

 

Użytkownicy dokonujący płatności kartą mogą liczyć na dodatkowe oszczędności, ponieważ Bochnia, Gorlice i Oświęcim objęte są trwającą aktualnie promocją mPay i Mastercard. Jej uczestnicy mogą kupować bilety komunikacji miejskiej za symboliczną złotówkę oraz otrzymywać zwrot środków wydanych na parkowanie. Z promocji mogą korzystać posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

 

Jak korzystać z promocji płacąc za parkowanie w Bochni?

 

Wystarczy zrealizować transakcję parkingową o wartości nie przekraczającej 3 zł, aby otrzymać automatyczny zwrot wydanej kwoty. Z promocji można korzystać wielokrotnie, ale suma zwrotów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

Finalizując transakcję należy wybrać jedyną z metod płatności kartą np. „mPay Wallet”. Do sfinalizowania transakcji wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

 

Innym sposobem jest skorzystanie z opcji „Masterpass portfel elektroniczny” i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela, np. „Masterpass by Mastercard”.

 

Jak kupować bilety za 1 zł w Gorlicach i Oświęcimiu?

 

Promocją objęte są bilety, których standardowa cena nie przekracza 3 zł. W czasie trwania akcji mPay i Mastercard pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

Podobnie jak w przypadku płatności za parkowanie, finalizując transakcję należy wybrać jedną z dostępnych w aplikacji metod płatności kartą.

Już 10 miast objętych promocją!

Bochnia, Gorlice i Oświęcim to już kolejne miasta, w których działa promocja mPay i Mastercard. Użytkownicy aplikacji mogą z niej korzystać także w Białej Podlaskiej, Lesznie, Łomży, Świnoujściu, Wałbrzychu, Zgierzu i Żywcu.

 Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj

wróć do listy aktualności