aktualnoci

Aktualności

17 wrz

Bilety na mecz o brąz również tańsze o 10 zł

FB Wlokniarz Sparta 1

Przypominamy, że cały czas trwa promocja, dzięki której bilety na mecze Włókniarza są tańsze o 10 zł. Możecie z niej skorzystać także kupując wejściówki na niedzielne spotkanie z Betard Spartą Wrocław. Wystarczy użyć aplikacji naszego sponsora - mPay płatności mobilne.

 

Zasady udziału w promocji:

1. Za bilet musicie zapłacić aplikacją mPay i  dowolną kartą płatniczą (nie tylko Mastercard)

2. Z promocji możecie korzystać wielokrotnie, np. kupując bilety dla znajomych lub rodziny. W jednej transakcji można jednak dokonać zakupu tylko 1 promocyjnego biletu.

 

Jak podłączyć kartę płatniczą do mPay?

Kartę płatniczą możecie podłączyć bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy uruchomić ją w telefonie, dotknąć kafelka „Środki płatnicze” i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. Innym sposobem jest skorzystanie ze strony www.mpay.pl, gdzie kartę można dodać po zalogowaniu się do panelu użytkownika.

 

Jak kupować bilety?

1. Uruchom aplikację i dotknij kafelka „Bilety sport”

2. Wybierz nadchodzący mecz Włókniarza

3. Określ rodzaj kupowanego biletu – normalny lub ulgowy

4. Wybierz jedną z dostępnych metod płatności kartą. Pamiętaj, że wybierając pierwszą metodę (żółta ikona karty) do zatwierdzenia płatności wystarczy wpisanie kodu PIN, którzy ustaliłeś samodzielnie podczas rejestracji w mPay

 

Jak i gdzie okazywać bilety do kontroli?

Mobilnych biletów nie trzeba drukować. Po zakupie zostają automatycznie zapisane w aplikacji i są dostępne w zakładce „Kontrola biletów”. Do ich wyświetlania nie jest potrzebne łączenie się z Internetem.

Bile jest ważny tylko na urządzeniu, na którym został zakupiony. O jego ważności świadczy m.in. pulsujące logo ForBet Włókniarz Częstochowa, które jest widoczne po wyświetleniu biletu w aplikacji.

Punkty skanowania mobilnych biletów znajdują się obok wejść od ul. Orlik-Ruckemanna oraz od ul. Marysia.

 

Jak pobrać aplikację mPay?

Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl.

 

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.pl.

W przypadku pytań lub chęci otrzymania dodatkowych wskazówek zachęcamy do  kontaktu z Biurem Obsługi Klienta mPay: e-mail bok@mpay.com.pl, tel. +48 34 390 55 57 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 18:00).

wróć do listy aktualności