aktualnoci

Aktualności

1 sie

Bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 za pół ceny

Kwasnica

Tegoroczna edycja Światowego Festiwalu Kwaśnicy odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Standardowa cena jednodniowych biletów wynosi 15 zł, ale dzięki startującej właśnie promocji można kupować je o połowę taniej. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z aplikacji mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Celem akcji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych.

 

Uczestnicy promocji mogą korzystać z niej wielokrotnie, a tym samym kupować taniej bilety na każdy dzień festiwalu. Rabat w wysokości 50 proc. zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji. Tańsze bilety są dostępne dla posiadaczy kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

 

Jak kupować bilety na festiwal za 7,5 zł?

 

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, dotknąć kafelka „Festiwale” i wybrać „Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018”.  W kolejnych krokach należy wybrać jeden z dni, w których odbywa się impreza i określić liczbę kupowanych biletów. Teraz pozostaje już tylko wybór jednej z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

 

W momencie zakupu wejściówki zostają automatycznie zapisane w telefonie. Po dotarciu na teren festiwalu można będzie od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas. Wystarczy uruchomić aplikację, dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlony biletem. Żeby to zrobić, nie trzeba łączyć się z Internetem.

 

W równie prosty sposób festiwalowe wejściówki można nabyć w serwisie internetowym sklep.mpay.pl. Po dokonaniu zakupu bilet zostaje wysłany na wskazany adres e-mail. Następnie wystarczy go wydrukować lub pobrać na telefon.

 

Jak podłączyć kartę płatniczą?

 

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się panelu użytkownika.

 

O Światowym Festiwalu Kwaśnicy

 

Tegoroczna edycja Światowego Festiwalu Kwaśnicy rozpocznie się 10 sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Jak co roku smakowaniu słynnej góralskiej zupy towarzyszył będzie cały szereg ciekawych atrakcji. Na uczestników czekają liczne pokazy, konkursy, licytacje oraz występy gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Swój udział w imprezie potwierdzili tacy artyści, jak Agnieszka Chylińska, Myslovitz, Jacek Stachursky, Michał Szpak, Future Folk oraz DJ Quicksilver. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na jego oficjalnej stronie, pod adresem www.kwasnica.pl.

 

 Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

wróć do listy aktualności