aktualnoci

Aktualności

11 gru

mPay i Masterpass w PC Format

W najnowszym wydaniu magazynu PC Format ukazał się obszerny artykuł na temat płatności za pomocą aplikacji mPay i portfela Masterpass.

Do sprzedaży trafił już najnowszy numer miesięcznika PC Format, poświęcony m.in. płatnościom mobilnym. W artykule zatytułowanym „Elektroniczny portfel”  opisano usługę Masterpass, a wygodę korzystania z niej zaprezentowano na przykładzie aplikacji mPay.

Z treści materiału można dowiedzieć się, jak krok-po-kroku założyć swój własny  portfel Masterpass, powiązać z nim kartę płatniczą i korzystać z rozwiązania do błyskawicznych transakcji w mPay. Rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i zapewnia najwyższy poziom wygody podczas kupowania telefonem biletów komunikacji miejskiej i płatności za parkowanie. Nie  wymaga każdorazowego podawania danych karty i uwalnia od konieczności pamiętania o regularnym zasilaniu elektronicznej portmonetki środkami pieniężnymi.

Artykuł przybliża też rozmaite promocje czekające na osoby korzystające z Mastepass. Jedna z nich to kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji, która pozwala użytkownikom mPay kupować bilety komunikacji miejskiej za symboliczną złotówkę. Po więcej informacji na temat promocji zapraszamy na www.mpaybilety.pl.

 

pc format

 

Gorąco zachęcamy do lektury najnowszego wydania magazynu PC Format. Dzięki uprzejmości redakcji z artykułem „Elektroniczny portfel” możecie zapoznać się także tutaj.

wróć do listy aktualności