aktualnoci

Aktualności

4 gru

Bilety za 1 zł już po raz trzeci w mPay

swiateczna 04

W ramach poprzednich edycji akcji „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay” pasażerowie skorzystali z tańszych przejazdów blisko 300 tys. razy. Jedynym warunkiem było kupowanie biletów przy użyciu aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Najnowsza, trzecia odsłona promocji działa na identycznych zasadach. Można w niej uczestniczyć wielokrotnie, kupując taniej bilety jednorazowe lub czasowe do 90 minut o wartości od 1,10 zł do 5 zł.

 

W puli najnowszej odsłony promocji znalazło się 80 tys.  biletów, spośród których każdy kosztuje jedynie złotówkę. Tańsze przejazdy są dostępne we wszystkich miastach, w których mPay udostępnia płatności za bilety komunikacji miejskiej. Od 1 grudnia usługa działa także nad morzem, gdzie użytkownicy aplikacji mogą  kupować bilety metropolitalne. Pozwalają one na korzystanie ze środków komunikacji miejskiej na obszarze Trójmiasta oraz kilkunastu innych miejscowości zlokalizowanych nad Zatoką Gdańską.

 

- Z radością kontynuujemy inicjatywę, która zwróciła uwagę mieszkańców wielu polskich miast na to, jak bardzo nowoczesną formy płatności ułatwiają codzienne czynności. Wystarczy mieć przy sobie telefon, aby kupowanie biletów przestało być uciążliwe i przede wszystkich czasochłonne. Przy obecnym tempie życia ma to ogromną wartość - mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay S.A. 

 

Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 80 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku. Szczegółowa instrukcja korzystania z promocji, w tym dodawania i weryfikowania kart znajduje się na stronie: www.mpaybilety.pl.

 


REGULAMIN: (pobierz)

wróć do listy aktualności