aktualnoci

Aktualności

31 paź

Dodatkowe 100 tys. biletów za 1 zł

mpay promocja bilety podwojenie

Podwajamy pulę biletów dostępnych w ramach akcji „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”.

 

Organizowana wspólnie z Mastercard akcja umożliwiająca podróżowanie za symboliczna złotówkę spotkała się z ogromnym zainteresowaniem użytkowników mPay. Pula przewidzianych w regulaminie biletów została już wyczerpana, ale nie oznacza to końca promocji. Oddajemy do Waszej dyspozycji kolejne 100 tys. biletów.

 

Zasady promocji pozostają bez zmian. Można z niej korzystać wielokrotnie, a warunkiem udziału jest dokonywanie płatności przy użyciu karty zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

 

Jak kupować bilety za złotówkę?

 

  1. Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybierać miasto i potrzebny bilet.
  2. W kolejnym kroku należy wybrać jedną z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass, gdzie do sfinalizowania zakupu wystarczy wpisanie kodu PIN do mPay.

 

Innym sposobem jest skorzystanie z opcji Masterpass portfel elektroniczny. Użytkownik zostaje wtedy przekierowany do ekranu, na którym może dokonać płatności za pomocą wybranego portfela działającego w ramach Masterpass. 

 

Z promocji można korzystać we wszystkich miastach, w których mPay udostępnia mobilne płatności za bilety komunikacji miejskiej. Są to:

 

Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jasło, Kielce, Kraków, Kraśnik, Lublin, Łódź, Nysa, Ostrołęka, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sieradz, Stargard, Warszawa, Włocławek, Zduńska Wola. Firma mPay współpracuje też z Komunikacyjnym Związkiem Komunalnym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (KZK GOP). Dzięki temu z mobilnych biletów za złotówkę mogą korzystać mieszkańcy blisko 30 gmin, w tym m.in. Katowic, Sosnowca, Gliwic i Zabrza.

 

Regulamin promocji (wszystkie miasta z wyjątkiem Poznania)

 

Regulamin promocji (Poznań)

 

Szczegółowa instrukcja korzystania z promocji, w tym dodawania i weryfikowania kart znajduje się na stronie: www.mpaybilety.pl.

wróć do listy aktualności