tpn baner promocja 1

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego za 1 zł

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego 


Aplikacja mPay umożliwia zakup biletów do Tatrzańskiego Parku Narodowego przez telefon. Po zakupie bilet zostanie przypisany do Twojego nr telefonu, nie musisz drukować żadnych dodatkowych potwierdzeń. Bilet po zakupie może zostać okazany do kontroli w trybie offline - bez aktywnego połączenia z internetem.

bilety 1

Jak kupować bilety za złotówkę?


1. Uruchom mPay w komórce i dotknij kafelka „Tatrzański Park Narodowy”

2. Wybierz z listy bilet jednorazowy
3. Wybierz jedną z metod płatności kartą: „Płatność kartą mPay Wallet Masterpass” lub „Masterpass portfel elektroniczny” 
4. Zatwierdź zakup biletu za 1 zł 

 

Pamiętaj, że wybierając pierwszą z metod „Płatność kartą mPay Wallet Masterpass” (żółta ikona karty w aplikacji) do sfinalizowania zakupu wystarczy wpisanie kodu PIN, który ustaliłeś samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

Jak podłączyć kartę płatniczą?


 Możesz to zrobić z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty

i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się w panelu użytkownika.

 

Akcją objęte są bilety jednorazowe do TPN, których standardowe ceny wynoszą 5 zł (normalne) i 2,5 zł (ulgowe). Z promocji można korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania puli 20 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku. W ramach jednej transakcji można dokonać zakupu aż 5 promocyjnych wejściówek, np. dla członków rodziny, znajomych czy uczestników grupowej wycieczki.

 

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

 

Na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego nie zawsze jest dostępny Internet, dlatego zakupu warto dokonać odpowiednio wcześniej, np. w miejscu zakwaterowania. Połączenie z siecią nie jest potrzebne do wyświetlania zakupionych biletów, które w momencie zakupu zostają automatycznie zapisane w zakładce „Kontrola biletów”.