Kup bilet już teraz!

Naszą aplikację możesz pobrać za darmo. Ceny biletów są takie same jak w sieci sprzedaży

Szybki dostęp do biletów

Po zainstalowaniu aplikacji, rejestrujesz się, kupujesz bilet przed wejściem do pojazdu

Łatwe korzystanie z aplikacji

Bilet pojawia się w aplikacji natychmiast po zatwierdzeniu płatności w zakładce „moje bilety”

Kontrola biletów

Potwierdzenie płatności oznacza skasowanie biletu. Skasowany bilet znajdziesz w zakładce „moje bilety”. Jest tam też historia już nieaktualnych biletów

Platforma sprzedażowa EWHD.eu obsługuje internetową sprzedaż międzynarodowych biletów lotniczych, kolejowych i autobusowych. Dzięki nawiązaniu współpracy między firmami te ostatnie już teraz są dostępne w aplikacji mobilnej mPay.

Bilety autobusowe, które można w niej znaleźć pozwalają dotrzeć do ponad 30 europejskich krajów, takich jak m.in. Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Ukraina, Rosja, Anglia czy Holandia.

.

Sieć platformy EWHD.eu obejmuje ponad 400 przewoźników autobusowych

  1. Pasażerowie mogą płacić za bilety środkami zgromadzonymi w elektronicznej portmonetce, kartami płatniczymi oraz mVoucherami.
  2. W momencie zatwierdzenia transakcji bilet zostaje zapisany w aplikacji i nie wymaga drukowania.
  3. Wchodząc do autokaru wystarczy okazać go kierowcy, przy czym można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z Internetem. Każdy zakupiony bilet jest też automatycznie wysyłany na powiązany z kontem mPay adres e-mail.
  4. W przypadku zmiany planów wyjazdowych pasażerowie mogą ponadto korzystać z łatwej w użyciu funkcji „Zwróć bilet”.

Płatność

Aby móc płacić za bilety telefonem, należy wcześniej zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi, np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą. Należność za bilety jest wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

DworzecOnline.pl to nowoczesny portal sprzedaży biletów, krajowych i międzynarodowych, system do wielokanałowego zarządzania oferta przewozowa i dworcową oraz portal usługowy dla przewoźników i podmiotów dworcowych.

Serwis został stworzony i jest zarządzany przez PKS Polonus – polskiego przewoźnika autobusowego świadczącego usługi transportu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej, obsługującego całorocznie i sezonowo blisko 40 połączeń, z których korzysta rocznie ponad 2 mln pasażerów.

.

mPay został w pełni zintegrowany z należącą do Polonusa platformą sprzedażową DworzecOnline.pl. Skupia ona bilety 200 przewoźników

  1. Po uruchomieniu usługi „Dworzec Online” wprowadzamy parametry naszej podróży w zakładce „Trasa”.
  2. Następnie w zakładce „Połączenia” wyszukane zostały dla nas wszystkie dostępne danego dnia kursy różnych przewoźników.
  3. W oknie „Oferta” wybieramy interesującą nas ofertę naszego przewoźnika.
  4. W podsumowaniu zamówienia znajdują się wszystkie informacje dotyczące naszego biletu. W tym oknie przechodzimy już tylko do płatności za bilet.

Płatność

Aby móc płacić za bilety telefonem, należy wcześniej zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi, np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą. Należność za bilety jest wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

Oszczędność czasu i wygoda

Możesz kupić bilet przez aplikację Mobilną, nie szukając kiosku i nie martwiąc się że twój autobus odjedzie

Unikasz kolejek i stresu

Śpieszysz się i chcesz kupić bilet, ale przy kasie jest długa kolejka, z aplikacją mobilną mPay kupisz bilet bez kolejek.

O dowolnej porze każdego dnia

Z aplikacją mPay możesz kupić bilet o dowolnej porze dnia i nocy, od poniedziałku do niedzieli, również w święta.

Pobierz Aplikację teraz

Aplikacja jest dostępna i wspierana w systemach iOS i Android