csr

CSR

13 wrz

Z nową funkcją aplikacji mPay pomagasz potrzebującym

charytatywnie

Od dzisiaj użytkownicy aplikacji mPay zyskali możliwość przeznaczenia środków dla podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PSONI w Częstochowie. Wygodne przekazanie odpowiedniej kwoty jest możliwe dzięki wprowadzeniu nowej funkcji pod nazwą „mPay charytatywnie”. mPay nie pobiera prowizji od wpłat na rzecz Stowarzyszenia.

mPay konsekwentnie wspiera rozwój bezpiecznych, szybkich i łatwych płatności mobilnych oraz nowoczesnych usług finansowych budując biznes odpowiedzialny społecznie. Od lat wspieramy Częstochowę oraz jej mieszkańców w zakresie inicjatyw sportowych, kulturalnych, społecznych jak i również rozwijając przedsiębiorczość. Uważnie obserwujemy życie miasta, starając się trafnie odpowiadać na pojawiające się potrzeby jak i odważnie wyznaczać trendy. Funkcja „mPay charytatywnie” to kolejny przykład odpowiedzialności społecznej i kolejna inicjatywa realizowana wspólnie z PSONI – podkreśla Maciej Orzechowski, Prezes firmy mPay.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną funkcjonując od 1963 roku na stałe wpisało się w krajobraz Częstochowy. W ramach Stowarzyszenia działa klub środowiskowy, który dla swoich podopiecznych organizuje szereg aktywności takich jak między innymi spotkania okolicznościowe, świąteczne, sportowe, zimowiska, wycieczki, festiwale. Stowarzyszenie od 18 lat organizuje „Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną”, który zyskał rangę święta europejskiego z kolei od 2014 roku PSONI prowadzi Częstochowskie Centrum dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

Jak dodaje Beata Mstowska, V-ce Prezes Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną –Z firmą mPay współpracujemy od kilku lat i możemy pochwalić się wspólnymi sukcesami takimi jak organizacja Recitalu Charytatywnego Krzysztofa Daukszewicza czy też uczestnictwo w akcji Kilometry Dobra.  Cieszymy się, że starania naszego Stowarzyszenia po raz kolejny zostały docenione przez  firmę mPay, której nowa propozycja „mPay charytatywnie” otwiera przed nami nowe możliwości  pozyskiwania wsparcia dla naszych podopiecznych. 

wróć do listy