Zaparkuj z mPay przy stacjach Warszawa Centralna i Bydgoszcz Główna

Od dziś na parkingach przy stacjach kolejowych Warszawa Centralna i Bydgoszcz Główna kierowcy mogą uregulować należność za postój auta przez aplikację mPay. Z poziomu swojego telefonu wniosą opłatę, a także przedłużą czas parkowania. Dzięki minutowemu naliczaniu mogą również liczyć na optymalizację kosztów.

 

Użytkownicy aplikacji mPay w szybki i wygodny sposób, bo za pośrednictwem swojego telefonu, od 23 kwietnia opłacą parking przy stacjach Warszawa Centralna i Bydgoszcz Główna. To ułatwienie zarówno dla podróżnych, jak i mieszkańców obu miast.

 

– Uregulowanie opłaty za postój poprzez aplikację mPay to nie tylko wygodniejsza alternatywa dla parkomatów, ale i gwarancja maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w dobie pandemii. Kierowcy nie muszą mieć kontaktu z ogólnodostępną infrastrukturą. Nie tracą także czasu na szukanie parkomatu i odnoszenie biletu do auta. Co więcej, mogą w dowolnym momencie przedłużyć czas postoju bez konieczności powrotu do samochodu – mówi Andrzej Basiak, Prezes mPay S.A.

 

W przypadku podróżnych, dodatkowym udogodnieniem – dostępnym tylko w aplikacji mPay – jest dostęp do multiwyszukiwarki połączeń m.in. kolejowo-autokarowych. Dzięki niej użytkownicy nie tylko zyskują informację o najszybszym i najbardziej optymalnym połączeniu. Co więcej, w tym samym miejscu mogą też zakupić wybrany bilet, uzyskać rzetelną informację o szczegółach trasy i zobaczyć jej wizualizację na mapie.

Podziel się ze znajomymi