Wygodne parkowanie z mPay w Radomiu

Od połowy bieżącego miesiąca mieszkańcy i przyjezdni w Radomiu mogą uregulować należność za postój auta w strefie parkowania miejskiego z mPay. Z poziomu swojego telefonu mogą wnieść opłatę bez konieczności korzystania z parkomatu, a także – w dowolnym momencie – przedłużyć czas postoju lub zakończyć parkowanie.

Szybciej, taniej i wygodniej

Od połowy czerwca użytkownicy aplikacji mPay w szybki i wygodny sposób, bo za pośrednictwem swojego telefonu, mogą opłacać postój auta w radomskiej strefie płatnego parkowania. Kierowcy mogą w ten sposób ograniczyć czas spędzony na szukaniu parkomatu, a także zoptymalizować koszty dzięki minutowemu naliczaniu, zamiast za każdą rozpoczętą godzinę.

– Nasza współpraca z Radomiem sięga 2011 roku, kiedy to zaoferowaliśmy mieszkańcom bilety komunikacyjne. Cieszymy się, że obecnie mogą korzystać także z naszej drugiej flagowej funkcjonalności, jaką jest możliwość regulowania należności za postój auta przez aplikację. Taka forma płacenia za parking to zdecydowanie wygodniejsza alternatywa dla parkomatów – mówi Andrzej Basiak, Prezes mPay S.A. Udogodnień w codziennych płatnościach jest jednak znacznie więcej. Doceniają to nasi klienci. Potwierdza to stale wzrastająca liczba użytkowników. Między styczniem a majem tego roku odnotowaliśmy wzrost nowych kont o prawie 60 tys. Obecnie z naszych usług korzysta już ponad pół miliona osób.

Nowości w maPay

mPay cały czas szuka sposobów na maksymalizację korzyści po stronie klientów. W ostatnim czasie w aplikacji pojawiła się dla zmotoryzowanych opcja porównania ponad 50 ofert ubezpieczeń komunikacyjnych. Wybrane można zakupić z rabatem bez wychodzenia z aplikacji. Dla tych, którzy korzystają z miejskiej komunikacji mPay wprowadził planer podróży mPay GO! Umożliwia on wyznaczenie przez użytkowników najbardziej optymalnej i zgodną z preferencjami osobistymi trasy środkami transportu publicznego. W tym samym miejscu klienci mogą od razu zakupić odpowiedni bilet.

Podziel się ze znajomymi