Wielofunkcyjna aplikacja z planerem podróży mPay GO!

Intuicyjna obsługa, brak reklam i bezpośrednie przekierowanie do nawigacji głosowej,
to niekwestionowane wyróżniki mobilnego planera podróży od mPay. Nowa funkcjonalność
w popularnej aplikacji mobilnej pozwoli szybko wyznaczyć trasę środkami komunikacji miejskiej, aby wygodnie dotrzeć do wybranego celu w 38 miastach.

Planer podróży bez reklam, ale z nawigacją głosową

Brak reklam, to jeden z ważnych wyróżników planera podróży od mPay, ale zdecydowanie nie jedyny. Kolejnym jest możliwość korzystania z udogodnienia w postaci głosowej nawigacji. W praktyce otrzymamy nie tylko wizualizację całej trasy do pokonania, ale także precyzyjne wskazówki dotyczące przejazdu i dojścia w wyznaczone miejsce. Unikalny algorytm wspomoże użytkowników planera w wyborze najbardziej optymalnej trasy, z uwzględnieniem wszystkich możliwych środków transportu publicznego w 38 miastach. W tym samym miejscu sprawnie zakupimy również bilet na wybraną trasę.

Intuicyjna obsługa i dodatkowe udogodnienia

Planer odpowiada na kluczowe potrzeby użytkowników w zakresie intuicyjności obsługi, jak również zakresu funkcjonalności.

  • Automatyczna lokalizacja – użytkownik ma możliwość wskazania swojego położenia na mapie
    i zaznaczenia go jako punktu startowego, wpisania miejsca początku trasy ręcznie lub skorzystania z automatycznej lokalizacji.
  • Dostęp do aktualnego rozkładu jazdy zgodnie z danymi z GPS pojazdów komunikacji miejskiej – informacje nt. odjazdów są aktualizowane w aplikacji mPay w trybie ciągłym.
  • Rekomendacja najbardziej optymalnej trasy, zgodnie z naszymi preferencjami – w mPay zawsze mamy wybór odnośnie tego, jak chcemy się przemieszczać (np. jak najszybciej, bez przesiadek, tylko autobusem, etc.).
  • Przypomnienie o konieczności rozpoczęcia podróży – mPay zadba o to, abyśmy nigdzie się nie spóźnili i przypomni o tym, że czas w drogę.
  • Łatwość obsługi – użytkownik szybko i wygodnie wyznaczy trasę do wybranego celu, a także zakupi bilet.
  • Różne możliwości regulacji należności za przejazd – w mPay możemy skorzystać z trzech opcji płatności (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatniczą w portfelu mPay lub karta
    w portfelu MasterPass).

Wszystko w jednej aplikacji

mPay konsekwentnie rozwija swoją flagową aplikację do obsługi codziennych płatności, kumulując
w jednym miejscu wiele produktów i usług. Zamiast kilku aplikacji z różnymi funkcjonalnościami możemy zainstalować jedną, która odpowie na wiele zróżnicowanych potrzeb. Portfolio produktowo-usługowe mPay obejmuje zarówno transport, rozrywkę, jak i szeroko pojęte – w tym niedostępne w innych aplikacjach – usługi finansowe

Więcej korzyści dla posiadaczy apki mPay

mPay dostarcza swoim użytkownikom w ramach jednej aplikacji mobilnej wiele udogodnień.
W kwestiach transportowych warto wspomnieć o jedynej na rynku multiwyszukiwarce połączeń kolejowo-autokarowych, która wskazuje najbardziej optymalne czasowo i kosztowo połączenie, a także umożliwia zakup biletu, w tym także łącznego. W ramach zarządzania finansami osobistymi na początku br. w aplikacji pojawiła się opcja pozyskania „od ręki” pożyczki. mPay, jako pierwszy na rynku niebankowy podmiot, wprowadził także możliwość potwierdzanie tożsamości przy zakładaniu konta poprzez selfie.

Za pośrednictwem aplikacji klienci mogą również doładować telefon lub grę, opłacić usługi VOD, nadać paczkę kurierem, czy wykonać szybkie przelewy na dowolne konto – tak, jak w przypadku rachunku bankowego. Opcji zarezerwowanych dla członków społeczności mPay jest jednak znacznie więcej.

 

Podziel się ze znajomymi