Toruń, Nowy Sącz i Sulechów to kolejne miasta, które parkują z mPay

Mieszkańcy Torunia, Nowego Sącza i Sulechowa oraz przyjezdni mogą już uregulować należność za postój auta w strefie parkowania miejskiego za pomocą aplikacji mPay.

Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba miast, w których posiadacze aplikacji mPay zapłacą za czas postoju swojego samochodu bez szukania parkomatu czy drobnych. Na mapie miast, gdzie usługa ta jest już aktywna pojawiły się: Toruń, Nowy Sącz i Sulechów.

Dzięki aplikacji nie trzeba przewidywać czasu postoju, czy wracać do pojazdu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Zakup biletu trwa kilka sekund i można to zrobić, nie wychodząc z samochodu. Korzystając z aplikacji mPay płacimy za faktyczny czas parkowania, rozpoczynając i kończą płatność w dowolnym momencie.

Warto wiedzieć, że z parkowania z mPay korzystają zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów. Tym ostatnim system daje stały dostęp do informacji na temat kosztów postoju i pozwala zbiorczo rozliczać parkowanie wszystkich służbowych samochodów.

mPay cały czas wprowadza nowe usługi tak, aby aplikacja była dla klientów jak najbardziej funkcjonalna. Mając ja w smartfonie możemy płacić za przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w blisko 90 miastach. Przez mPay kupimy także ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu) – wcześniej korzystając z porównywarki, zrobimy przelew, nadamy przesyłkę kurierską, kupimy bilety do wielu miejsc atrakcji, opłacimy dostęp do serwisów filmowych i muzycznych.

Warto sprawdzać nowe funkcjonalności aplikacji, bo z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej.

Podziel się ze znajomymi