Sezonowe parkowanie w Giżycku z aplikacją mPay

Od 1 maja do 30 września kierowcy w Giżycku będą mogli szybko i wygodnie, bo przez aplikację mobilną mPay, opłacić postój auta w strefie płatnego parkowania. Ta wygodna alternatywa dla regulacji należności w parkomacie, to dla zmotoryzowanych oszczędność czasu i pieniędzy, ale także gwarancja maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w dobie pandemii. 

Szybko i wygodnie dla mieszkańców oraz przyjezdnych

Za pośrednictwem aplikacji mPay mieszkańcy Giżycka oraz przyjezdni będą mogli wygodne uregulować opłatę za postój auta w ramach Sezonowej Strefy Płatnego Parkowania (SSPP) – bez potrzeby szukania „drobnych” i parkomatu, w którym wniosą opłatę. SSPP zostanie uruchomiona na pięć miesięcy, począwszy od 1 maja. Pobór opłat będzie obowiązywać w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00.

Oszczędność czasu i pieniędzy z aplikacją mPay

W przypadku parkomatów od 1 maja kierowcy w Giżycku będą mogli wybrać jedną z dwóch dostępnych form: opłatę jednorazową lub opłatę specjalną.  Udogodnieniem oferowanym przez mPay będzie m.in. naliczanie minutowe, włączane po pierwszej godzinie parkowania oraz możliwość przedłużenia w dowolnym momencie postoju z poziomu własnego telefonu.

W mPay kierowcy płacą tylko za faktyczny czas parkowania, a nie za każdą rozpoczętą godzinę. Oszczędzają sobie również stresu, który towarzyszyłby im w przypadku upływu uprawnienia do postoju na podstawie biletu z parkomatu – mówi Andrzej Basiak, Prezes mPay S.A.Bardzo nas cieszy, że oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania mogą wspierać również mieszkańców Giżycka i osoby odwiedzające miasto – dodaje.

Dodatkowe korzyści

Użytkownicy aplikacji mPay, oprócz wygodnego opłacania postoju auta, mogą skorzystać
z wielu innych produktów i usług. Wielofunkcyjne narzędzie umożliwia m.in.: doładowanie telefonu lub gry, wykonanie szybkiego przelewu, nadanie przesyłki kurierskiej, a także opłacenie dostępu do serwisów filmowych i muzycznych. Dodatkowym udogodnieniem jest dostęp do specjalnej multiwyszukiwarki, dzięki której można szybko znaleźć najtańsze oraz najdogodniejsze czasowo połączenie kolejowe, autokarowe lub mieszane. W tym samym miejscu można dokonać zakupu biletu.

Podziel się ze znajomymi