Promocja dla nowych Użytkowników

Od 4 września, należność za postój w strefie płatnego parkowania w Katowicach, wniesiemy szybko i wygodnie poprzez aplikację mPay.

Na powitane dla nowych Użytkowników mamy 8 zł do wykorzystania na zakupy. Wystarczy w trakcie rejestracji wpisać kod KP2020 a kwota pojawi się na portmonetce mPay.

Katowice z innowacją od mPay
Katowice to 34 miasto, w którym uiścimy opłatę za pośrednictwem mPay, ale pierwsze w Polsce, gdzie użytkownicy zyskają dostęp do specjalnej mapy.Nasze rozwiązanie zasugeruje użytkownikowi aplikacji, na podstawie lokalizacji jego telefonu, w jakiej części strefy płatnego parkowania się znajduje i jaki cennik go obowiązuje. Wszystko aktualizowane w czasie rzeczywistym.

 


Użytkownicy powinni pamiętać, aby zatwierdzić proponowaną lokalizację – zgodnie ze swoim faktycznym położeniem oraz zanim oddalą się od samochodu. Identyfikacja następują bowiem na podstawie lokalizacji urządzenia z aplikacją a nie samego auta.

 

Darmową aplikację mPay możemy pobrać ze sklepów: Google Play, App Store lub Huawei App Gallery. Po szybkiej rejestracji możemy bezproblemowo korzystać ze swojego konta. W celu finalizacji transakcji możemy wybierać spośród trzech źródeł płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

regulamin promocji KP2020

Podziel się ze znajomymi