Od stycznia z mPay zapłacimy za parkowanie w Nysie i Kętrzynie

Już od 1 stycznia 2022 roku kierowcy w Nysie i Kętrzynie mogą regulować należność za postój auta w strefie płatnego parkowania przez aplikację mPay. Z poziomu swojego telefonu w dowolnym momencie przedłużą czas postoju. Co więcej, dzięki naliczaniu minutowemu, zaoszczędzą również pieniądze.

Proste i szybkie parkowanie z mPay

Aby opłacić należność za postój auta w ramach SPP w Nysie i Kętrzynie należy w aplikacji wybrać kolejno kafelek „Produkty i usługi”, a następnie „Parkowanie”. Potem wygodnie zrealizujemy płatność, korzystając z przedpłaconej portmonetki, podpiętej karty płatniczej lub karty w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

Wygodne parkowanie w ponad 60 lokalizacjach w Polsce

Obecnie z aplikacją mPay kierowcy mogą zapłacić za parking w ponad 60 lokalizacjach w Polsce. Warto w tym miejscu przypomnieć, że korzystając z aplikacji w innym mieście, gdzie często jest więcej niż jedna strefa płatnego parkowania, zmotoryzowani klienci mPay zawsze wiedzą jaka opłata ich obowiązuje. Jest to możliwe dzięki usłudze lokalizacji telefonu z aplikacją i wskazywania położenia na specjalnej mapie.

Dodatkowe udogodnienia dla kierowców od mPay

W ostatnim miesiącu spółka mPay wprowadziła dodatkowe udogodnienie dla zmotoryzowanych podróżujących autostradami A2 (na odcinku Konin-Stryków) i A4 (na odcinku Wrocław-Sośnica). Bilet autostradowy zakupiony w aplikacji mPay jest ważny przez 48 godzin od wskazanej podczas transakcji daty. Jego cena jest uzależniona od kategorii pojazdu oraz długości deklarowanej trasy. Warto przy tym podkreślić, że jeśli przed rozpoczęciem podróży kierowca zmieni swoje plany, to środki trafią z powrotem na jego na rachunek w aplikacji. Ważne, aby anulacji dokonać przed wyruszeniem w trasę.

Swoim klientom, obok regulacji należności za parkowanie i wnoszenia opłat za przejazd autostradami, mPay oferuje także możliwość wyboru i zakupu najkorzystniejszego ubezpieczenia komunikacyjnego.

Podziel się ze znajomymi