Nowy rok, nowe lokalizacje w aplikacji

Zakup biletów w Elblągu i w Pabianicach oraz wygodne regulowanie należności za parkowanie na terenie kompleksu Hevelianum w Gdańsku – od stycznia jest to możliwe w aplikacji mPay.

Coraz chętniej korzystamy z mobilnych kanałów by szybko oraz wygodnie zrealizować bieżące płatności. Dotyczy to m.in. zakupu biletów komunikacji miejskiej, jak i wnoszenia opłat za parkowanie.

Elbląg i Pabianice dołączyły do społeczności mPay, Rzeszów z biletami okresowymi

Od 1 stycznia br. przejazd autobusem i tramwajem w Elblągu opłacimy w aplikacji mPay. Zakupimy
w niej bilety jednorazowe i 24-godzinne. W Pabianicach mieszkańcy zyskali dostęp do wszystkich biletów oferowanych przez tamtejszy MZK. Szybko i wygodnie uregulują tam opłaty za przejazd jednorazowo – bez konieczności stania w kolejce w punkcie stacjonarnym – jak również dokonają zakupu biletu okresowego (14-, 30- i 90-dniowy) w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Od początku stycznia również rzeszowianie otrzymali nowe możliwości. Oprócz dostępu za pośrednictwem mPay do biletów jednorazowych i czasowych, mogą również nabyć te okresowe. Znacznie wcześniej mogli natomiast korzystać z szybkiej i korzystnej finansowo opcji regulowania należności za postój auta w strefie płatnego parkowania.

Parkingi Hevelianum (Gdańsk) już w aplikacji mPay

Od początku roku przez aplikację mPay uregulujemy również opłatę za postój samochodu na dwóch parkingach zlokalizowanych na terenie Hevelianum w Gdańsku. Ufortyfikowane wzgórze o wysokości ok. 50 m n.p.m., które zajmuje obszar ponad 20 ha na Górze Gradowej, to dobra opcja na spędzenie miło czasu, nawet w przypadku czasowego zamknięcia ekspozycji wewnątrz kompleksu naukowo-rozrywkowego. Kto jeszcze go nie odwiedził, niech żałuje. Kto planuje odwiedzić warto, by wiedział
o nowych udogodnieniach dzięki mPay.

Użytkownik aplikacji może skorzystać z korzystnego finansowo naliczania minutowego, a dzięki funkcji start-stop, w dowolnym momencie i z poziomu swojego telefonu zakończy parkowanie. Minimalna wpłata, za pierwszą godzinę, powinna zostać wniesiona w całości, a po rozpoczęciu kolejnej godziny włączane jest rozliczanie czasu co minutę. W przypadku dolnego parkingu (przy ul. Gradowej 3) opłata minimalna to 4,2 zł za godzinę, a przy ul. 3 Maja 9 – 5,1 zł za godzinę. Opłaty obowiązują codziennie
w godzinach 7:00-20:00.