Multiwyszukiwarka połączeń

Dla zmęczonych poszukiwaniem w różnych miejscach najdogodniejszych połączeń kolejowych i autokarowych pojawiła się nowa możliwość, by bezboleśnie zorganizować podróż. Multiwyszukiwarka w aplikacji mPay „zaproponuje” najbardziej optymalne opcje transportu – czasowo i kosztowo. W tym samym miejscu od ręki sfinalizujemy transakcję zakupu rekomendowanego na daną trasę biletu, jak również kilku biletów w ramach jednej płatności. Udogodnień jest jednak więcej.

Co zyskują klienci dzięki multiwyszukiwarce mPay?

Wśród najciekawszych opcji użytkownicy mogą liczyć na:

  • propozycję najwygodniejszego połączenia (pociągiem, autokarem lub łączone),
  • rzetelną informację o godzinach odjazdu
    z poszczególnych stacji lub przystanków,
  • precyzyjnie dookreślony czas na ewentualną przesiadkę,
  • możliwość zakupu kilku biletów z właściwymi ulgami w ramach jednej płatności,
  • wizualizację podróży na mapie.

Jak działa multiwyszukiwarka mPay?

 

Na ekranie startowym w aplikacji mPay klikamy w kafelek „koleje i busy”, następnie decydujemy czy wybieramy
z oferty przewoźników kolejowych lub autokarowych, bądź korzystamy z kategorii „wszyscy”. W kolejnym kroku wpisujemy skąd wyjeżdżamy i dokąd chcemy dotrzeć, wraz z preferowaną datą oraz godziną odjazdu. Połączenia możemy wybierać z oferty wszystkich przewoźników, z którymi współpracuje aktualnie mPay, jak: Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie, Dworzec Online, czy też przewoźnicy obsługujący trasy międzynarodowe
w Europie (platforma Ewhd.eu).
Transakcję zakupu biletu zrealizujemy bezpośrednio w aplikacji.

 

Cieszy nas, że w niedługim czasie pozyskaliśmy do współpracy kilku atrakcyjnych partnerów, z usług których chętnie korzystają za naszym pośrednictwem klienci. Ufam, że grono firm zainteresowanych nowym, atrakcyjnym kanałem sprzedaży będzie się systematycznie poszerzać. – mówi Krzysztof Hejduk, Prezes Zarządu mPay S.A.

Ostatnie nowości w aplikacji mPay, czyli… ?

Multiwyszukiwarka to nie jedyna zmiana w aplikacji mPay w ostatnim czasie.
W sklepach Google Play i App Store pojawiła się aktualizacja, która umożliwia weryfikację użytkownika poprzez selfie. Firma przygotowała również film, który krok po kroku wyjaśnia jak poprawnie przejść przez proces. Jest intuicyjnie, wygodnie oraz bezpiecznie.

Każdego roku przechodzimy rygorystyczne audyty, posiadamy również certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS, który potwierdza spełnienie restrykcyjnych wymagań największych organizacji płatniczych, jak VISA czy MasterCard. Dzięki temu, również w kwestii weryfikacji, możemy zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa. –  podsumowuje Krzysztof Hejduk.

mPay ma status Krajowej Instytucji Płatniczej, a nadzór nad działalnością spółki sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego.

Już rok temu zadbaliśmy o to, aby użytkownicy naszej aplikacji mogli zadecydować, czy chcą korzystać z ograniczonego katalogu usług (zakup biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych i autokarowych, regulacja płatności za parking) czy szerszej puli innowacji, które systematycznie wdrażamy. Bo mPay to dziś znacznie więcej niż kiosk z biletami – mówi Krzysztof Hejduk.

Jak klienci zyskują z mPay?

W aplikacji mPay, oprócz biletów, mamy możliwość skorzystania z wielu innych pomocnych funkcjonalności – od doładowania gier i telefonów, przez wejściówki do atrakcyjnych miejsc bez konieczności stania w kolejkach i nadawanie paczek, po możliwość przesyłania środków pieniężnych pomiędzy użytkownikami aplikacji i przekazywanie wsparcia na akcje charytatywne.

– Zachęcając do weryfikacji, staramy się wskazywać bezpośrednie korzyści. O kilku ciekawych rozwiązaniach będziemy informować w niedługim czasie. – dodaje Krzysztof Hejduk.

Już za chwilę startuje nowa odsłona akcji promocyjnej realizowanej wspólnie z Orange Polska. Tym razem wyjątkowa oferta będzie dostępna właśnie dla właścicieli zweryfikowanych kont. W ramach ostatniej współpracy, zrealizowanej w bieżącym miesiącu, użytkownicy aplikacji mPay odbierali za darmo startery z bonusowymi doładowaniami.

Informacja prasowa:

Multiwyszukiwarka połaczeń w aplikacji mPay_czyli szybciej i wygodniej w podróży

Podziel się ze znajomymi