mPay podsumowuje udział w 28 edycji konferencji Wallstreet w Karpaczu.

W miniony weekend, w Karpaczu odbyła się 28 edycja najważniejszego święta inwestorów indywidualnych – doroczna konferencja Wallstreet organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W czasie trzech intensywnych dni, zarząd mPay odbył wiele owocnych spotkań z osobami decyzyjnymi z funduszy inwestycyjnych, spółek czy innych podmiotów.

Wallstreet…

Konferencja Wallstreet od wielu lat gromadzi w Karpaczu największych graczy polskiego rynku inwestycyjnego. W czasie trzech dni uczestnicy konferencji mogą słuchać wykładów na temat zmian w przepisach, trendach czy prognozach dotyczących rynku. W czasie wydarzenia inwestorzy mogą uczestniczyć również prezentacjach inwestorskich spółek, w czasie których mogą poznać plany, strategie czy przewidywania na kolejne kwartały roku. Taką właśnie prezentacje  miał w tym roku mPay, który był jednocześnie partnerem wydarzenia. mPay znalazł się w prestiżowym gronie, ponieważ swoje prezentacje miały również największe spółki z rynku regulowanego np. Asseco, PZU czy Kruk.

mPay na Wallstreet…

mPay od kilku miesięcy szuka partnera strategicznego. Jest on potrzebny do tego żeby spółka mogła zachować dynamiczne tempo rozwoju. Dlatego zarząd spółki zdecydował się na uczestnictwo w konferencji. Wallstreet jest miejscem, w którym w łatwy sposób można dotrzeć do potencjalnych inwestorów. W tym roku mPay zaprezentował im plany i strategię przemiany w fintech. W czasie wystąpienia słuchaczami Prezesa Basiaka byli inwestorzy indywidualni, Prezesi i członkowie zarządu funduszy inwestycyjnych jak również osoby decyzyjne ze spółek.

– Konferencja Wallstreet28 była wspaniałym przeżyciem. W ciągu zaledwie trzech dni wraz z Karolem Zielinskim odbyliśmy wiele ważnych rozmów z inwestorami indywidualnymi, jak również z zarządami funduszy VC. W czasie prezentacji inwestorskiej omówiliśmy strategię i plany rozwoju mPay. Zachęcaliśmy również do założenia aplikacji, ponieważ jest to najprostszy sposób do zrozumienia jaki potencjał drzemie w mPay. – podsumowuje Andrzej Basiak, CEO mPay.

Po spotkaniach biznesowych było też coś dla ducha.

Pierwszy dzień konferencji został zakończony występem Małgorzaty Jamroży – słynnej Margaret. Z kolei drugi dzień konferencji zakończył się występem Teatru Improkracja. Aktorzy są znani z występów improwizowanych, które tworzą na poczekaniu wraz z publiką zasiadającą na sali.

Do zobaczenia na Wallstreet w przyszłym roku!

Podziel się ze znajomymi