mPay i KioskPolis.pl łączą siły czyli szeroka oferta ubezpieczeń komunikacyjnych

Potrzebujesz OC, pakietu OC+AC, ubezpieczenia ASSISTANCE lub NNW? Każde z wymienionych już od 31 maja zakupisz w aplikacji mPay. Szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Najlepszą dla siebie opcję wybierzesz z ponad 50 ofert. Na start skorzystasz również ze specjalnej promocji, którą dla swoich klientów przygotował mPay. Partnerem wdrożenia jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl.

 

Udana współpraca mPay i KioskPolis.pl

Wystarczy kilka kliknięć, aby w 30 sekund otrzymać za pośrednictwem wielofunkcyjnej aplikacji mPay ponad 50 propozycji ubezpieczeń komunikacyjnych, m.in. takich marek jak Benefia, Generali, LINK4, mtu24.pl, Proama, TUZ, Uniqa. W tym samym miejscu, w mniej niż dwie minuty, sfinalizujemy zakup wybranej przez siebie opcji.

Platforma ubezpieczeniowa mPay zapewnia dostęp do najszerszej na rynku oferty, dostępnej w aplikacji umożliwiającej również regulowanie należności za parking – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. – Maksymalizacja korzyści po stronie naszych klientów to od zawsze nasz priorytet. Z tego też powodu cały proces porównania wielu ofert i zakupu wybranego ubezpieczenia odbywa się tyko w jednym miejscu, automatycznie po sczytaniu kodu z dowodu rejestracyjnego i bez potrzeby wychodzenia poza aplikację. Podobnie działa również nasza platforma pożyczkowa, którą wdrożyliśmy jako pierwsi pod koniec grudnia ub.r. – dodaje.

Partnerem mPay przy kolejnym wdrożeniu w zakresie szerokiej oferty usług finansowych jest KioskPolis.pl – jedna z najbardziej zaawansowanych porównywarek ubezpieczeń online.

Minimum formalności i najlepsza oferta

W celu uzyskania „od ręki” atrakcyjnej oferty ubezpieczenia komunikacyjnego należy w aplikacji mPay wejść w zakładkę Moje Finanse, wybrać kafelek Ubezpieczenia, a następnie wskazać rodzaj polisy, jaką jesteśmy zainteresowani. W kolejnym kroku skanujemy kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego lub wprowadzamy dane pojazdu ręcznie. Otrzymane oferty możemy filtrować według naszych preferencji, np. po zakresie ubezpieczenia czy po dodatkowych opcjach ochrony.

Jednorazowa płatność odbywa się bezpośrednio w aplikacji, a polisa wysyłana jest na adres mailowy. W mPay możemy skorzystać z trzech opcji regulacji należności (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatniczą w portfelu mPay lub karta w portfelu MasterPass). W kolejnym kroku rozwoju usługi planowana jest możliwość opłacenia z poziomu aplikacji również rat za polisę

– Współpraca z mPay to kolejny krok w realizacji naszej strategii rozwoju porównywarki w sektorze finansowym. Dostarczamy naszym partnerom innowacyjne rozwiązania typu „plug-and-play”, które pozwalają na szybką i nieskomplikowaną integrację. Idee, które od samego początku przyświecają naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównywaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania zaawansowanych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl komentuje Wojciech Fronckiewicz, Prezes Zarządu KioskPolis Holding S.A.

 

 

Do końca sierpnia dodatkowy rabat od mPay

W związku z uruchomieniem platformy, mPay przewidział dla swoich klientów dodatkowy bonus. Zmotoryzowani, którzy zakupią za pośrednictwem aplikacji ubezpieczenie komunikacyjne, będą mogli skorzystać przez najbliższe trzy miesiące z atrakcyjnej oferty – 5 proc. od wartości ubezpieczenia wróci do użytkownika aplikacji. Maksymalna zaoszczędzona przez klienta kwota to 500 zł. Środki, które trafią na rachunek użytkownika aplikacji, będzie można wykorzystać na zakup dowolnego produktu lub usługi z szerokiego portfolio mPay i partnerów firmy. Regulamin akcji dostępny jest pod adresem www.ubezpieczenia.mpay.pl

Więcej usług finansowych w aplikacji mPay

Coraz mocniejszy nacisk na pełne wykorzystanie kompetencji mPay do rozwoju flagowej aplikacji do płatności mobilnych znajduje odzwierciedlenie w kolejnych autorskich wdrożeniach.

– Od dłuższego czasu bardzo konsekwentnie realizujemy plan stworzenia w ramach jednej aplikacji centrum zarządzania finansami osobistymi. Umiejętność odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych użytkowników w jednym miejscu to nasza bardzo mocna strona. Słuszność kierunku rozwoju potwierdza zaufanie zarówno klientów, jak i naszych inwestorów. Przypomnę, że w ostatnim czasie pozyskaliśmy z rynku ponad 5,5, mln zł, by jeszcze efektywniej realizować ciekawe projekty – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Pod koniec grudnia ub.r. firma mPay wdrożyła pierwszą na rynku platformę pożyczkową. W lutym br. spółka mPay poinformowała o przejęciu Domu Maklerskiego Banku BPS, a już w marcu br. uzyskała od Komisji Nadzoru Finansowego zezwolenie na rozszerzenie zakresu usług w zakresie inicjowania transakcji płatniczych (PIS), świadczenia usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS), a także realizacji przekazów pieniężnych. Podobna decyzja została wydana w lutym br. dla Grupy LEW, która jest większościowym akcjonariuszem mPay.

Inf. pras. – mPay i KioskPolis.pl łączą siły – 27 05 2021

 

 

 

Podziel się ze znajomymi