Kaliszanie dołączyli do społeczności mPay

Do ponad 100 lokalizacji w Polsce, gdzie bilety komunikacji miejskiej zakupimy za pośrednictwem aplikacji mPay, dołączył Kalisz. Nowi użytkownicy zyskali dostęp do maksymalnie wygodnej opcji regulacji należności za transport publiczny, a dodatkowo do wielu innych, pomocnych na co dzień funkcjonalności. Z mPay mogą m.in. „od ręki” pozyskać środki finansowe na dowolny cel.

Wygodne płatności z mPay

Płatności mobilne systematycznie zyskują coraz więcej sympatyków, m.in. z uwagi na szybkość oraz wygodę transakcji. Za pośrednictwem aplikacji mPay kaliszanie zakupią zarówno bilety miejskie (jednorazowe, jednogodzinne, weekendowe, tygodniowe, miesięczne i kwartalne), jak i podmiejskie (jednorazowe oraz tygodniowe). Korzyści z posiadania tej konkretnej aplikacji jest jednak znacznie więcej.

Jedna aplikacja, wiele możliwości

mPay bardzo konsekwentnie poszerza nie tylko zasięg, ale i zakres swojej działalności. W celu zwiększenia intuicyjności obsługi po stronie użytkowników ekran aplikacji został w ostatnich miesiącach podzielony na dwie części. W zakładce „Produkty i usługi, obok regulacji należności za bilety komunikacji miejskiej, skorzystamy także z oferty kolei oraz przewoźników autobusowych, zakupimy doładowania do gier i telefonów, wniesiemy opłatę za dostęp do platform streamingowych z filmami i muzyką oraz nadamy przesyłkę kurierską.

W zakładce „Moje finanse” mamy m.in. możliwość przekazywania płatności innemu użytkownikowi aplikacji oraz realizacji szybkich przelewów –  tak, jak z rachunku bankowego. Co więcej, od grudnia ub.r.  w tym samym miejscu uzyskamy dostęp do dodatkowej „gotówki” dzięki pierwszej na rynku platformie pożyczkowej dostępnej w aplikacji mobilnej. Warto w tym miejscu podkreślić, że oferta dla klienta jest równoznaczna z decyzją o przyznaniu finansowania, bez potwierdzania danych osobowych czy zarobków. Nie ma też potrzeby realizacji przelewu weryfikacyjnego. Cały proces odbywa się w jednym miejscu – od pozyskania finansowania „od ręki”, po spłatę całego zobowiązania.

Podziel się ze znajomymi