Parkowanie z aplikacją mPay w Ząbkach, Miechowie i Sławie

Do grona miast, w których za parkowanie można płacić za pomocą aplikacji mPay dołączyły Ząbki, Miechów i Sława.

To dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców tych miast, ale również wszystkich, którzy je odwiedzą. Opłacanie parkingu przy pomocy mPay jest ogromną oszczędnością czasu, ale i pieniędzy. Aplikacja ma również wiele innych przydatnych funkcjonalności.  

Zakup biletu parkingowego w aplikacji mPay trwa zaledwie kilka sekund. Kierowcy nie muszą szukać parkometrów i z góry przewidywać, ile czasu będą parkować. Opłaty mogą dokonać, nie wychodząc z samochodu i skorzystać z opcji start – stop, dzięki czemu zapłacą za rzeczywisty czas parkowania. Pełną kontrolę nad finalną wysokością opłaty za postój zapewnia naliczanie minutowe, a nie za każdą rozpoczętą godzinę.

mPay stale rozbudowuje listę lokalizacji, gdzie za zaparkowanie można płacić mobilnie. Obecnie ich liczba dobiega do 70. Dostępne strefy parkowania można również sprawdzić w aplikacji.

Aplikacja zawiera również geolokalizację. Nie trzeba wpisywać nazwy miasta. Wystarczy kliknąć na opcję „Znajdź auto”,  a aplikacja będzie wiedziała, w jakim mieście się znajdujemy.

Dzięki aplikacji przemieszanie się po miastach staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Posiadając aplikację, można m.in. opłacać przejazdy autostradami, kupować bilety komunikacji miejskiej, bilety kolejowe i autobusowe, robić szybkie przelewy, opłacać dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, nadawać przesyłki, robić przelewy, kupować ubezpieczenia.

Aplikacja jest dostępna na telefony z systemami Android oraz iOs. Aby ją pobrać, należy
w dedykowanym sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl

Darmową aplikacją mPay można pobrać ze sklepów: Google Play, App Store lub Huawei App Gallery. W celu finalizacji transakcji można wybierać spośród trzech źródeł płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym  portfelu kart MasterPass.

 Podczas pierwszego uruchamiania aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji. Rejestrację można przeprowadzić w aplikacji lub za pomocą strony internetowej mPay pod adresem: http://system.mpay.pl/site/login