Długi weekend last minute – dowiedz się, jak go zaplanować z mPay!

Długi weekend to doskonała okazja, aby wyrwać się z codziennej rutyny i naładować baterie. Jeśli jednak nie zaplanowałeś wcześniej wyjazdu, nie martw się! Dzięki aplikacji mPay możesz zorganizować udany długi weekend last minute. 

Sprawdź, jak łatwo możesz zrealizować swoje plany podróżnicze, korzystając z różnych funkcji mPay.

1. Szybkie pożyczki na podróż

Wyobraź sobie, że to czwartkowy wieczór, a Twoi znajomi nagle zapraszają Cię na weekendowy wypad nad morze. Portfel świeci pustkami? Żaden problem! Z mPay błyskawicznie zorganizujesz finansowanie na niezapomnianą przygodę.

Oferujemy szybkie i wygodne pożyczki bezpośrednio w aplikacji, które pozwolą Ci sfinansować wyjazd bez zbędnych formalności. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby uzyskać potrzebne środki na konto w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu możesz zająć się planowaniem swojego weekendu bez stresu o finanse!

2. Ubezpieczenia podróżne i assistance

Planujesz podróż za granicę? Koniecznie zadbaj o swoje bezpieczeństwo i spokojną głowę. W mPay możesz szybko wykupić ubezpieczenie travel, które zapewni Ci ochronę w przypadku niespodziewanych sytuacji, takich jak choroba czy zagubienie bagażu. 

Pamiętasz ten raz, kiedy zdecydowałeś się na spontaniczny urlop i w środku podróży Twój samochód miał awarię? Dzięki ubezpieczeniu assistance z mPay już nigdy więcej nie będziesz musiał dzwonić do przyjaciela mechanika o północy, jeśli auto odmówi Ci posłuszeństwa.

PS. Tutaj dowiesz się jak zachować, jeśli będziesz uczestnikiem wypadku: [LINK]

3. Bilety kolejowe w mPay

Jesteś zwolennikiem ekologicznych środków transportu? Podróż pociągiem to wygodny i ekologiczny sposób na dotarcie do wielu miejsc w Polsce. Dzięki mPay możesz w prosty sposób kupić bilety kolejowe bez konieczności stania w kolejce na dworcu. Wystarczy, że wybierzesz trasę, datę i godzinę podróży, a bilet trafi prosto na Twój telefon. Tym sposobem unikasz też papierowych biletów, a w konsekwencji generowania kolejnych śmieci! No chyba, że kolekcjonujesz papierowe wersje biletów — nie oceniamy!

4. Płatności za przejazdy autostradami

Kto z nas nie doświadczył frustracji, stojąc w korku przed bramką na autostradzie? Dzięki mPay to już przeszłość! Możesz śmiało wyprzedzić te kolejki, płacąc z góry i przejeżdżając jak VIP.

Dzięki funkcji płatności za przejazdy autostradami, unikniesz stania w kolejkach przy bramkach. Płatność odbywa się automatycznie, a Ty możesz cieszyć się płynną podróżą. To idealne rozwiązanie, gdy decydujesz się na spontaniczny wyjazd i chcesz dotrzeć na miejsce szybko i bezproblemowo.

Praktyczne porady na długi weekend last minute z mPay

1. Zorganizuj finanse wcześniej: 

Skorzystaj z szybkiej pożyczki w mPay, aby zapewnić sobie budżet na niespodziewane wydatki i cieszyć się wyjazdem bez stresu.

2. Zadbaj o bezpieczeństwo podczas długiego weekendu

Wykup ubezpieczenie travel i/lub assistance, aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Dzięki temu możesz cieszyć się spokojnym wypoczynkiem, wiedząc, że masz zapewnioną pomoc w razie potrzeby.

3. Wybierz wygodny środek transportu

To ważny punkt, który powinieneś gruntownie przemyśleć. Zależnie od miejsca, do którego się wybierasz, pewne środki transportu będą wygodniejsze (i tańsze) od innych.

Kup bilety kolejowe w mPay, aby uniknąć tłumów na dworcu i zaoszczędzić czas. Jeśli podróżujesz samochodem, skorzystaj z opcji płatności za autostrady, aby szybciej dotrzeć na miejsce.

4. Bądź elastyczny

Planując długi weekend last minute, warto być otwartym na różne opcje i kierunki. Sprawdź dostępne połączenia kolejowe oraz oferty noclegowe na ostatnią chwilę. Często można trafić na atrakcyjne promocje! A kto nie lubi oszczędzać? No właśnie — nikt! 

Planowanie długiego weekendu w ostatniej chwili nie musi być stresujące. Dzięki mPay masz dostęp do szerokiej gamy usług, które ułatwią Ci organizację wyjazdu. Szybkie pożyczki, ubezpieczenia, bilety kolejowe i płatności za autostrady – wszystko to znajdziesz w jednej aplikacji.

Pobierz mPay już dziś i przekonaj się, jak łatwo można zaplanować udany wypad na długi weekend!

Życzymy udanego urlopu!

 

Podziel się ze znajomymi