Bilety komunikacji miejskiej w Toruniu można kupić za pomocą aplikacji mPay

Koniec z szukaniem biletomatu czy kiosku. Pasażerowie komunikacji miejskiej w Toruniu mogą kupować bilety w każdym miejscu i o każdej porze za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej mPay. Ceny są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Aplikacja pomaga w wyszukiwaniu połączeń i wyznacza optymalną trasę przejazdu.

To ważna informacja dla mieszkańców miasta oraz turystów odwiedzających Toruń. Aplikacja mPay zapewnia stały i szybki dostęp do biletów komunikacji miejskiej. Oferta obejmuje zarówno bilety jednorazowe, czasowe (45- i 90-minutowe oraz dobowe), jak i okresowe (tygodniowe i miesięczne). Poza Toruniem rozwiązanie to działa już w ponad 60 miastach w Polsce.

Użytkownicy aplikacji mają również dostęp do innowacyjnej funkcji planer podróży mPay GO!, który wyznacza optymalną trasę i czas dotarcia do celu komunikacją miejską, wyszukuje połączenia, a nawet przypomina o czasu skierowania się na przystanek.

Cieszymy się, że Toruń jest kolejnym miastem na mapie Polski, w którym zarówno mieszkańcy, jak i turyści mogą w łatwy sposób opłacić podróżowanie komunikacją miejską. mPay konsekwentnie poszerza zasięg usług płatności mobilnych nie tylko w zakresie transportu miejskiego, ale opłat za parkowanie czy za przejazd płatnymi odcinkami autostrad   – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. Na bieżąco rozbudowujemy nasz katalog usług również w zakresie szeroko pojętych usług finansowych. Przy pomocy naszej aplikacji można m.in. robić szybkie przelewy, doładowywać telefony na kratę i gry online, opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, wspierać organizacje charytatywne czy nadawać przesyłki.

Kupowanie biletów za pomocą mPay jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić aplikację w telefonie i z listy miast wybrać Toruń. Następnie wybrać jeden z dostępnych biletów i określić metodę płatności. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie zakupu kodem PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

Nabycie biletu w aplikacji jest równoznaczne z jego skasowaniem. Podczas kontroli należy wejść do zakładki „Kontrola biletów”, wybrać aktywny bilet i okazać go kontrolerowi. Można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem.

Aby móc płacić za bilety telefonem, należy wcześniej zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi, np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasileniach. Należność za bilety jest wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać słowo „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.

 

Inf. pras. – Bilety komunikacji miejskiej w Toruniu można kupić za pomocą aplikacji mPay

Podziel się ze znajomymi