Bilety Kolei Śląskich dostępne w darmowej aplikacji mPay

Od 21.12.2020 r. klienci Kolei Śląskich wygodnie oraz bezpiecznie zakupią bilety na podróż w aplikacji do płatności mobilnych mPay. Należność za przejazd uregulujemy bez potrzeby korzystania z punktów stacjonarnych, a dodatkowo zyskamy dostęp do wielu pomocnych na co dzień funkcjonalności.

Darmową aplikację mPay, która należy do najstarszego na rynku dostawcy rozwiązań dla płatności mobilnych, pobierzemy ze sklepów: Google Play, App Store i Huawei App Gallery. Korzystanie z niej jest proste i wygodne. Nasi klienci zostaną przeprowadzeni krok po kroku zarówno przez rejestrację konta, jak i samą transakcję zakupu biletów: jednorazowych, miesięcznych, kwartalnych i sieciowych.

W ramach partnerstwa z mPay Koleje Śląskie dołączyły do grona oferentów w ramach pierwszej
i jedynej dotychczas na rynku multiwyszukiwarki połączeń kolejowo-autokarowych. Dzięki innowacji nasi klienci zyskują informację o najbardziej optymalnej opcji transportu – czasowo i kosztowo.  W tym samym miejscu, w ramach jednej płatności bezgotówkowej, zrealizują zarówno transakcję zakupu pojedynczego biletu, jak i kilku, także z różnymi zniżkami.

Ponadto, za pośrednictwem aplikacji mPay, klienci Kolei Śląskich zyskają dostęp do szerokiego katalogu funkcjonalności wspierających płatności dnia codziennego – od tych związanych z transportem (komunikacja miejska, kolej, autobusy kursujące na trasach dalekobieżnych, w tym także międzynarodowych), przez szeroko pojętą rozrywkę (doładowania do gier i GSM, dostęp do platform streamingowych), po nadawanie przesyłek kurierskich, przekazywanie płatności innemu użytkownikowi aplikacji czy udostępnianie środków z tzw. wirtualnej portmonetki.

Zachęcamy do szybkiego, wygodnego i bezpiecznego zakupu biletów przez aplikację mobilną mPay.