Bilety długookresowe GZM w mPay!

Bilety długookresowe w Metropolii GZM – dostępne w mPay. W związku z awarią systemu ŚKUP, przez którą  pasażerowie obecnie nie mają możliwości zakupu biletów kanałami powiązanymi z systemem, wprowadzamy bilety długookresowe w Metropolii GZM do oferty naszej aplikacji. Już dzisiaj możesz kupić bilet w mPay!

Wielka awaria systemu ŚKUP

Awaria ŚKUP, której przyczyną był cyberatak, miała miejsce w nocy z 7 na 8 lutego. Trwa już od wielu dni, w znacznym stopniu utrudniając zakup biletów komunikacji miejskiej. W odpowiedzi na awarię, wraz z GZM postanowiliśmy uruchomić możliwość zakupu biletów długookresowych dla użytkowników mPay. 

Bilety długookresowe w Metropolii GZM – dostępne w mPay

Katowice (fot. pixabay)

Katowice (fot. pixabay)

Już dzisiaj użytkownicy mPay mogą nabyć pełen asortyment biletów w Metropolii GZM za pomocą naszej aplikacji. Wystarczy otworzyć aplikację, wejść w zakładkę “Komunikacja miejska”, wybrać miasto i odpowiedni bilet, a następnie go opłacić. Dotyczy miast Metropolii GZM. Miasta, w których można kupić bilet długookresowy w mPay: Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze.

 

Za pośrednictwem aplikacji będzie można zakupić wszystkie bilety długookresowe, w tym imienne (spersonalizowane) oraz na okaziciela. Jest to odpowiedź na potrzeby pasażerów, którzy w związku z awarią systemu centralnego ŚKUP, mogą mieć problemy ze swobodnym podróżowaniem – informuje Sandra Olechnowicz, mPay S.A. 

Wykaz dostępnych biletów znajduje się poniżej:

https://www.metropoliaztm.pl/pl/s/cennik

Podziel się ze znajomymi