Savoir-vivre w transporcie publicznym

Transport publiczny jest nieodłącznym elementem życia. Autobusy, tramwaje, metro to miejsca gdzie warto trzymać się zasad savoir-vivre.

SZCZEGÓŁY

Bydgoszcz – które miejsca warto odwiedzić?

Bydgoszcz to miasto położone w północnej Polsce, na obszarze Kujaw. Historia miasta sięga XI wieku, kiedy to powstała pierwsza osada.

SZCZEGÓŁY

Zarządzanie flotą pojazdów w firmie

„Fleet Manager” to stanowisko, które jest odpowiedzialne za zarządzanie flotą pojazdów w firmie. Flota pojazdów w firmie.

SZCZEGÓŁY

Jak oszczędzać na komunikacji miejskiej? Praktyczne wskazówki

Zastanawiasz się, jak oszczędzać na komunikacji miejskiej, nie rezygnując z wygody? Praktyczne wskazówki

SZCZEGÓŁY

Historia komunikacji miejskiej

Historia komunikacji miejskiej jest bardzo długa i zaczyna się jeszcze przed naszą erą. Już w starożytnych miastach istniały specjalne pojazdy, które przewoziły ludzi z jednego miejsca do drugiego.

SZCZEGÓŁY

Pierwsza podróż pociągiem: co musisz wiedzieć?

Pierwsza podróż pociągiem bywa niezapomnianym przeżyciem. Jednak dla niektórych może to również być stresujące doświadczenie, szczególnie jeśli nigdy wcześniej tego nie robili. W tym artykule omówimy kilka istotnych rzeczy, które warto wiedzieć przed pierwszą podróżą […]

SZCZEGÓŁY

Dzień Kobiet z mPay

Dzień Kobiet, obchodzony na całym świecie 8 marca, ma swoje korzenie w ruchu feministycznym i socjalistycznym, który powstał na początku XX wieku.

SZCZEGÓŁY

Fleet manager – wymagania współczesnego rynku

Wysoka inflacja oraz zmiany po pandemii sprawiają, że fleet manager musi dostosować swoje działania do okoliczności.

SZCZEGÓŁY

Historia ZOO – ogrodów zoologicznych

Historia ogrodów zoologicznych sięga XIX wieku, kiedy to na terenie Europy zaczęły powstawać pierwsze zoo. Pierwszy ogród zoologiczny na świecie to założone w 1752 roku w Wiedniu. 

SZCZEGÓŁY

Małe miasteczka, które warto zwiedzić [Polska], część 1

W Polsce jest pięknie! Często miejsca, które z pozoru są zwyczajne, są nadzwyczajne. Zobaczcie jakie małe miasteczka warto odwiedzić. Odpowiadamy na pytanie: „Miasto, które warto zwiedzić w Polsce?”

SZCZEGÓŁY