aktualnoci

Aktualności

26 lip

mPay z biletami 200 przewoźników autokarowych

Obrazek14

Platforma Dworzec Online skupia bilety 200 przewoźników, których autokary docierają do kilku tysięcy miejscowości w kraju, i za granicą. W mPay można kupować wszystkie dostępne w ramach platformy bilety, a same transakcje realizować z wielodniowym wyprzedzeniem lub tuż przed planowaną podrożą.

 

Podróże krajowe i zagraniczne

 

Wśród połączeń międzynarodowych można znaleźć m.in. takie, jak Warszawa – Wiedeń, Warszawa – Praga czy Warszawa – Kijów. W okresie letnim zdecydowanie warto sprawdzić też wakacyjne kierunki podróży do wielu ciekawych miejsc położonych nad polskim morzem, w górach i na Mazurach. Z mPay błyskawicznie i bez stresu kupicie bilety do takich miejscowości, jak Władysławowo, Dębki, Łeba, Krynica Zdrój, Mikołajki, Gołdap czy Ruciane Nida.

 

Jak kupować bilety?

 

Żeby kupić bilet, wystarczy uruchomić aplikację w telefonie i dotknąć kafelka „Dworzec Online”. Po wyszukaniu połączenia mPay daje pasażerom dostęp do wielu przydatnych informacji, jak nazwa przewoźnika, czas podróży, długość trasy czy lista wszystkich przystanków między stacją początkową i końcową. Za bilety można płacić środkami zgromadzonymi w przedpłaconej elektronicznej portmonetce mPay lub przy użyciu podłączonej do aplikacji karty płatniczej.

 

Zakupione bilety są od razu dostępne i nie trzeba ich drukować. Wchodząc do autokaru wystarczy okazać kierowcy ekran telefonu z uruchomioną aplikacją mPay i zapisanym w niej biletem. Można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

 

Życzymy udanych podróży!

wróć do listy aktualności