aktualnoci

Aktualności

9 lip

Poznaj nowy ekran startowy mPay

header bg z mapetem

Do sklepów z aplikacjami trafiła właśnie najnowsza aktualizacja mPay, w której udostępniamy Wam zupełnie odmieniony wygląd ekranu głównego. To dopiero pierwszy krok w kierunku tego, aby korzystanie z mPay było szybsze i wygodniejsze. Kolejne nowości już wkrótce!

Od dłuższego czasu pracujemy nad nową odsłoną mPay, która zapewni jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne realizowanie płatności. Pierwszym etapem zmian jest wprowadzenie całkowicie odmienionego wyglądu ekranu głównego, który poprawia ergonomię i ułatwia dostęp do najważniejszych funkcji aplikacji.

Jednym z usprawnień, jakie przynosi aktualizacja jest łatwiejsze zarządzanie finansami. Aby sprawdzić stan środków lub dokonać szybkiego zasilenia mPay, wystarczy teraz dotknąć odpowiedniej ikony znajdującej się w górnej części ekranu. Osoby, które chcą zapewnić sobie nieco więcej przestrzeni, mogą jednak łatwo ukryć te elementy. Służy do tego ikona umieszczona w prawym górnym rogu ekranu.

Korzystanie z aplikacji ułatwia ponadto specjalny slider, na którym wyświetlane są informacje o wszystkich aktywnych transakcjach. To wygodny sposób na to, aby błyskawicznie dotrzeć np. do zakupionego biletu komunikacji miejskiej lub opłaconego parkowania. Nie jest to jedyna funkcja slidera, który będzie dodatkowo cennym źródłem informacji o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych.

Poruszanie się po mPay ułatwia ponadto menu dolne, które jest widoczne na większości ekranów aplikacji. Takie rozwiązanie zapewnia szybki dostęp do wielu przydatnych funkcji, jak okazywanie biletów do kontroli, odczytywanie wiadomości, zarządzanie kontem oraz powrót do ekranu startowego aplikacji.

Z najnowszej odsłony mPay mogą już korzystać użytkownicy telefonów z systemem Android. Wkrótce udostępniona zostanie także wersja iOS.

Jesteśmy przekonani, że nowy wygląd i funkcje ekranu startowego mPay przypadną Wam do gustu. To oczywiście nie wszystko. Już wkrótce zaprezentujemy Wam kolejne nowości i usprawnienia.

wróć do listy aktualności