aktualnoci

Aktualności

30 kwi

Nowy regulamin mPay

mPay weryfikacja 2

W związku z koniecznością dostosowania mPay do obowiązujących przepisów prawa wprowadzamy Regulamin Aplikacji mPay, który zastąpi obecnie obowiązujący Regulamin Użytkownika Systemu mPay.

Regulamin Aplikacji mPay zacznie obowiązywać dotychczas zarejestrowanych Użytkowników od dnia 2 czerwca 2019 r. Z jego pełną treścią można zapoznać się tutaj

 

Co się zmieni?

Poza Regulaminem Aplikacji mPay zostaje wprowadzony Regulamin Instrumentu Płatniczego mPay który wprowadza weryfikację konta, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy oraz Finansowaniu Terroryzmu (AML). Weryfikacja jest dobrowolna i jest niezbędna, aby korzystać z pełnej funkcjonalności instrumentu Płatniczego mPay.

 

Kto musi się zweryfikować?

Przejście tego procesu jest konieczne wtedy, gdy chcesz korzystać z pełnej funkcjonalności instrumentu płatniczego mPay, a tym samym ze wszystkich usług dostępnych w ramach aplikacji czyli przelewów między użytkownikami, możliwości wypłaty środków z konta mPay a w przyszłości z innych usług płatniczych.

 

Kto nie musi się zweryfikować?

Jeżeli nie przejdziesz procesu weryfikacji to nie będziesz mógł korzystać z pełnej funkcjonalności instrumentu płatniczego mPay. Nadal będziesz mógł używać mPay m.in do:

- kupowania biletów,

- płatności za parkowanie,

- zakupu doładowań do gier i telefonów.

Nie ma przy tym znaczenia, czy płatności w aplikacji dokonujesz przedpłaconą portmonetką mPay, czy też kartą płatniczą.

Więcej informacji o procesie weryfikacji można znaleźć tutaj.

wróć do listy aktualności