aktualnoci

Aktualności

18 gru

Bilety za 1 zł i tańsze parkowanie tylko do końca roku

mPay wpis o konczacej sie promocji

Aktualna akcja promocyjna kontynuuje ideę dotychczasowych inicjatyw mPay i Mastercard, których celem było zachęcanie mieszkańców polskich miast do sięgania po nowoczesne, bezgotówkowe rozwiązania płatnicze. Wystarczy mieć przy sobie telefon z zainstalowaną aplikacją mPay, aby płacenie za bilety komunikacji i parkowanie przestało być uciążliwe i czasochłonne. Bezpieczne i szybkie transakcje można realizować w dowolnym miejscu i czasie, praktycznie bez odrywania się od innych spraw.

Trwającą do końca roku promocją objęte są wybrane bilety komunikacji miejskiej w Białej Podlaskiej, Gorlicach, Lesznie, Łomży, Oświęcimiu, Nowym Targu, Świnoujściu, Wałbrzychu, Zgierzu i Żywcu. Osoby korzystające z mPay mogą też płacić mniej za parkowanie w Bochni, Skawinie, Wałbrzychu  i Świnoujściu. Jedynym warunkiem udziału w promocji jest realizowanie transakcji przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Jak kupować bilety za 1 zł?

Promocją objęte są bilety, których standardowa cena nie przekracza 3 zł. W czasie trwania akcji mPay i Mastercard pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

Realizując transakcję należy wybrać jedyną z metod płatności kartą np. „mPay Wallet”. Do sfinalizowania transakcji wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji „Masterpass portfel elektroniczny” i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela, np. „Masterpass by Mastercard”.

Jak płacić mniej za parkowanie?

Wystarczy zrealizować transakcję parkingową o wartości nie przekraczającej 3 zł, aby otrzymać automatyczny zwrot wydanej kwoty. Z promocji można korzystać wielokrotnie, ale suma zwrotów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

Podobnie jak w przypadku kupowania biletów, finalizując transakcję należy wybrać jedną z dostępnych w aplikacji metod płatności kartą.

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

wróć do listy aktualności