aktualnoci

Aktualności

10 gru

Skawina parkuje z mPay

Aplikacja mPay platnosc za parkowanie

Skawina to już kolejne miasto, w którym kierowcy zyskali prosty sposób na wygodne i bezstresowe płatności za parkowanie.  Dzięki aplikacji mogą na zawsze zapomnieć o tak uciążliwych czynnościach, jak szukanie parkomatu, odliczanie drobnych czy wracanie do pojazdu tylko po to, aby przedłużyć czas postoju. Wszystkie czynności związane z  płatnością za parkowanie można wykonywać zdalnie, przy użyciu telefonu. mPay pozwala m.in. korzystać z geolokalizacji, błyskawicznie przełączać się pomiędzy trzema metodami parkowania oraz płacić tylko za faktyczny czas postoju.

Skawina została też objęta trwającą do końca roku wspólną promocją mPay i Mastercard, dzięki której parkowanie może być znacznie tańsze. Celem akcji jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych. Z promocji mogą korzystać posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Jak parkować taniej w Skawinie?

Wystarczy zrealizować transakcję parkingową o wartości nie przekraczającej 3 zł, aby otrzymać automatyczny zwrot wydanej kwoty. Z promocji można korzystać wielokrotnie, ale suma zwrotów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

Realizując transakcję należy wybrać jedyną z metod płatności kartą np. „mPay Wallet”. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji „Masterpass portfel elektroniczny” i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela, np. „Masterpass by Mastercard”.

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

wróć do listy aktualności