aktualnoci

Aktualności

4 gru

mPay z biletami w Nowym Targu

Nowy Targ dolacza do mPay grafika FB

Od dziś pasażerowie komunikacji miejskiej w Nowym Targu nie muszą odliczać drobnych, szukać otwartych kiosków ani dokonywać zakupu u kierowcy. Dzięki mPay bilety mają zawsze pod ręką, w zasięgu swoich telefonów.

 

Podobnie jak w innych miastach, za bilety w Nowym Targu można płacić elektroniczną portmonetką lub karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Pasażerowie korzystający z drugiej metody mogą liczyć na dodatkowe oszczędności i kupować bilety za symboliczną złotówkę. Nowy Targ został objęty wspólną promocją mPay i Mastercard, której celem jest celem jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych

 

Jak kupować bilety za 1 zł w Nowym Targu?

 

Jedynym warunkiem jest korzystanie z mPay i dokonywanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.  Promocją objęte są bilety, których standardowa cena nie przekracza 3 zł. W czasie trwania akcji mPay i Mastercard pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

 

Realizując transakcję należy wybrać jedyną z metod płatności kartą np. „mPay Wallet”. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji „Masterpass portfel elektroniczny” i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela, np. „Masterpass by Mastercard”.

 

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj

 

wróć do listy aktualności