aktualnoci

Aktualności

19 paź

Bilety na mecze Tauron AZS Częstochowa tańsze o połowę

mPay promocja MPAY 773x380

Od niedawna w mPay można znaleźć bilety na mecze I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn, rozgrywane przez drużynę AZS Częstochowa. Teraz na kibiców czeka także promocja, dzięki której wejściówki są tańsze aż o 50 %. Jedynym warunkiem jest kupowanie ich za pomocą naszej aplikacji i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W równie prosty sposób kartę można na naszej stronie internetowej, po zalogowaniu się panelu użytkownika.

Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji i nie wymagają drukowania. Po dotarciu na teren Hali Sportowej Częstochowa można od razu udać się w kierunku wejścia, całkowicie omijając kolejki do kas. Na miejscu wystarczy dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlonym biletem. Żeby to zrobić, nie trzeba łączyć się z Internetem..

Z regulaminem promocji można zapoznać się na tutaj.

 


REGULAMIN: (pobierz)

wróć do listy aktualności