aktualnoci

Aktualności

15 paź

Niespodzianka od mPay dla czytelników magazynu Motor

motor naklejka

Do punktów sprzedaży w całej Polsce trafiło dziś najnowsze wydanie magazynu Motor. Na czytelników czeka w nim cotygodniowa dawka nowinek i porad ze świata motoryzacji oraz specjalna niespodzianka, którą przygotował mPay.

 

3 zł na pierwsze parkowanie + naklejka mPay do oznaczenia pojazdu

Motor to jedno z najpopularniejszych i najdłużej wydawanych w Polsce pism motoryzacyjnych, ukazujące się rynku już do ponad 60 lat. Czytelnicy najnowszego numeru znajdą w nim specjalny kod promocyjny. Wystarczy wpisać go podczas rejestracji w mPay, aby zdobyć 3 zł pierwsze parkowanie.

To nie wszystko. Do magazynu dołączona została również naklejka potrzebna do oznaczenia pojazdu. Po naklejeniu jej w dolnym rogu przedniej szyby można od razu rozpocząć parkowanie z mPay.

 

Wygoda to podstawa

Stale rosnąca parkingowa mapa mPay obejmuje swoim zasięgiem już blisko 30 miast w całej Polsce. Korzystając z aplikacji nie musisz odliczać drobnych, szukać parkomatu czy wracać do pojazdu tylko po to, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Wszystkie czynności związane z płatnością za postój możesz wykonać zdalnie, z poziomu swojego telefonu.

 

Mnóstwo przydatnych funkcji

mPay pozwala w dowolnym momencie sprawdzić aktualny koszt parkowania, ile czasu upłynęło od jego rozpoczęcia oraz kiedy zostanie ono automatycznie zakończone. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość korzystania z geolokalizacji - aplikacja sama określa właściwe miasto i strefę oraz pomaga odnaleźć zaparkowane auto.

 

Trzy metody parkowania

mPay zapewnia następujące metody parkowania:

  • bez limitu,
  • na czas,
  • na kwotę.

Decydując się na pierwszy sposób, nie musisz góry przewidywać, jak długo będziesz załatwiał swoje sprawy i płacisz tylko za faktyczny czas postoju. Wystarczy, że wysiadając z auta rozpoczniesz naliczanie opłaty przyciskiem start, a po powrocie zatrzymasz je dotykając przycisku stop. Prawda, że proste?

 

Płatność kartą lub elektroniczną portmonetką

Aby móc płacić za parkowanie telefonem, trzeba wcześniej zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi, np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji możesz też podłączyć kartę płatniczą, co pozwoli Ci uniknąć konieczność pamiętania o regularnych zasileniach. Należność za parkowanie będzie wtedy pobierana bezpośrednio z Twojego konta bankowego


REGULAMIN: (pobierz)

wróć do listy aktualności