aktualnoci

Aktualności

30 wrz

mPay rozszerza zasięg w Wałbrzychu

Parkowanie Walbrzych 2

mPay rozszerzył listę usług dostępnych w Wałbrzychu. Od teraz aplikacji można używać także do płacenia za postój auta na płatnych placach parkingowych. Kierowcy mogą ponadto korzystać z promocji, dzięki której parkowanie jest tańsze o 3 zł.

Płatności telefonem za postój w wałbrzyskich strefach płatnego parkowania są dostępne w aplikacji mPay już od 2012 roku. Wraz z początkiem października usługą objęte zostały także płatne place parkingowe usytuowane przy ul. Kasztanowej, Młynarskiej, Sikorskiego, Rycerskiej - Kilińskiego oraz al. Wyzwolenia. Kierowcy korzystający z aplikacji nie muszą odliczać drobnych, szukać parkomatu czy wracać do pojazdu tylko po to, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Wszystkie czynności związane z płatnością za postój można wykonać zdalnie, z poziomu telefonu. Rozwiązanie pozwala też w dowolnym momencie sprawdzić aktualny koszt parkowania, ile czasu upłynęło od jego rozpoczęcia oraz kiedy zostanie ono automatycznie zakończone.

Parkowanie w promocji

Należność za postój na wałbrzyskich placach parkingowych można regulować także przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Kierowcy, którzy zdecydują się na tę metodę płatności mogą uczestniczyć w promocji, którą mPay organizuje wspólnie w Mastercard. Wystarczy zrealizować transakcję parkingową o wartości nie przekraczającej 3 zł, aby otrzymać automatyczny zwrot wydanej kwoty. Z promocji można korzystać wielokrotnie, ale suma zwrotów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

Z promocji mogą korzystać posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard. Z jej regulaminem można zapoznać się tutaj. 

wróć do listy aktualności