aktualnoci

Aktualności

3 wrz

Tańsze parkowanie w Świnoujściu

aktual Swinoujscie Parking

Rozszerzyliśmy listę usług dostępnych w Świnoujściu. Od teraz naszej aplikacji możecie używać także do regulowania należności za parkowanie. Zachęcamy też do korzystania z promocji, dzięki której parkowanie może być znacznie tańsze.

 

Od końca lipca 2018 r. mPay umożliwia mieszkańcom i turystom odwiedzającym Świnoujście wygodne kupowanie biletów komunikacji miejskiej. Teraz z aplikacji mogą korzystać także kierowcy. Rozwiązanie eliminuje konieczność odliczania drobnych, szukania parkomatu czy wracania do pojazdu z biletem parkingowym. Wszystkie czynności związane z płatnością za postój można wykonać zdalnie, z poziomu telefonu. Aplikacja pozwala też w dowolnym momencie sprawdzić aktualny koszt parkowania, ile czasu upłynęło od jego rozpoczęcia oraz kiedy zostanie ono automatycznie zakończone.

 

Ceny w aplikacji są zgodne z taryfą obowiązującą w Świnoujściu, ale dzięki promocji organizowanej wspólnie z Mastercard kierowcy dokonujący płatności kartą mogą liczyć na dodatkowe oszczędności. Wystarczy zrealizować transakcję parkingową o wartości nie przekraczającej 3 zł, aby otrzymać automatyczny zwrot wydanej kwoty. Z promocji można korzystać wielokrotnie, ale suma zwrotów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

 

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

wróć do listy aktualności