aktualnoci

Aktualności

4 wrz

Bilety za 1 zł także w Łomży i Lesznie

Aktualnosci Lomza

Biletowa mapa mPay powiększyła się o dwa kolejne miasta: Łomżę i Leszno. W każdym z nich pasażerowie komunikacji miejskiej mogą korzystać z promocji powitalnej, która pozwala kupować bilety za 1 zł.

 

W Lesznie za pomocą mPay można wygodnie kupować bilety jednorazowe, a w Łomży jednorazowe, dobowe godzinowe, 10-dniowe oraz miesięczne. Dzięki promocji powitalnej wybrane bilety kosztują tylko złotówkę. Żeby kupować je taniej, wystarczy korzystać korzystanie z aplikacji i dokonywać płatności przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

 

Promocją objęte są bilety MZK Leszno i MPK Łomża, których standardowe ceny nie przekraczają 3 zł. W czasie trwania akcji mPay i Mastercard pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł. Z promocji mogą korzystać posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

 

Łomża i Leszno to już kolejne miasta, w których bilety komunikacji kosztują tylko 1 zł. Z promocji mogą korzystać także pasażerowie w Białej Podlaskiej, Świnoujściu, Zgierzu i Żywcu.

 

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

wróć do listy aktualności