aktualnoci

Aktualności

12 cze

mPay na Beskidy Music Festival

BMF z logo

Zaplanowany na 16 i 17 czerwca Beskidy Music Festival jest zupełnie nowym wydarzeniem na kulturalnej mapie Żywca. Na scenie pojawią się gwiazdy wielkiego formatu, ale swoje umiejętności zaprezentuje też wielu młodych artystów. Udział w konkursie talentów może być dla nich przepustką do muzycznej kariery.

Bilety na nadchodzące wydarzenie można kupić telefonem, korzystając z aplikacji mPay. Po jej uruchomieniu wystarczy wejść do zakładki „Festiwale” i z listy dostępnych wydarzeń wybrać Beskidy Music Festival. W kolejnych krokach należy wybrać dzień festiwalu, określić liczbę kupowanych biletów i zatwierdzić transakcję. 

Bilety zakupione przy użyciu aplikacji nie wymagają drukowania. Bezpośrednio po dokonaniu płatności zostają automatycznie zapisane w telefonie komórkowym. Po dotarciu na teren festiwalu można będzie od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas. Wystarczy uruchomić aplikację i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlony biletem.

W równie prosty sposób festiwalowe wejściówki można nabyć w serwisie internetowym https://sklep.mpay.pl, do którego użytkownicy mPay mogą zalogować się tym samym loginem i hasłem, których używają w aplikacji. Zakupiony w ten sposób bilet będzie dostępny także w telefonie  (zakładka „Kontrola biletów”).

Jeżeli użytkownik wybierze opcję zakupu bez logowania, bilet zostanie wysłany na wskazany przez niego adres e-mail. Następnie wystarczy go wydrukować lub zapisać w telefonie.

Więcej informacji o Beskidy Music Festival można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy, pod adresem www.beskidymusicfestival.pl.

 

 

 

wróć do listy aktualności